Keşke kızlık zarı olmasaydı?

İleride evlendigimde eşim kızlık zarımı yırtacak ve ben korkuyorum onun yüzüne nasıl bakacağım ben psikolojim bozuldu ne yapmalıyım?

0|0
2|16

En İyi Kız Görüşü

• her bakire kız bunu düşünür çoğunluk senin gibi ama böyle olmayacak daha çok seveceksin daha çok aşık olacaksın ona ilişkiye girmek hep kızlara çok kötü bi şeymiş gibi anlatıldı o yüzden böyle düşünüyosun ama ilişkiye girdikten sonra böyle olmadığını anlıcaksın şimdiden düşünme yani

2|1
    1|0
    • Ben hemen ilişkiye girip olsun bitsin istiyorum çok korkuyorum

• benden kan gelmedi bilmiyorum :) ama duyduğuma göre kişiden kişiye değişiyomuş bazılarında çok gelirken bazılarında çok az olabiliyomuş

• Peki teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 16

• Korkacak birşey olmadığının bilinçaltına yerleştirilmesi lazım.

0|0
    0|0
  • Abartma güzelim her kızın başına geldiyse seninde gelecek. Şişeden gazozu içmek için kapağını açıyorsun buda öyle bir şey.

0|0
    1|0
  • sağlık açısından faydalı ama o zar. erkekte idrar boşaltımı vücut dışında, kadında içeride. vücudu mikrop kapmaktan koruyor, ismi kızlık zarı olsa da böyle bir avantajı var.

0|0
    0|0
  • E güzelim kızlık zarı olmasaydı bir kızın bakire olup olmadığı nasıl anlaşılacaktı o zaman

ohne güzel nasıl olsa belli olmaz diyip rahat rahat ilişkiye girecek bir çok kişi

1|0
    3|0
    • Belli olması sorun değil ki

• Yoo cinsellik normal bence

• tamam onu zaten belli ediyorsun

• bişey değişmez anlayan yine anlar genişlik darlık hesabı:)

0|0
    0|0
  • bu gayet normal bişey sonuçta eşin sorun olmaz yani kafanı takma korkucakta bişey yok elbet birgün olucak

0|0
    0|0
  • artık dikiyolar canım o zarını korkma rahatla ama diktirince bidaha yırtırma

0|0
    0|0
  • Manyak mısın ? Güzel bir durum ama korkmanı da anlıyorum :)

0|0
    0|0
  • oh ne güzel olurud :D

0|0
    0|0
  • eşin yırtınca nasıl bakamayacaksın o senin eşin zaten. bunları düşünmek için yaşın genç olabilir.

0|0
    0|0
  • Herşey insanlar için unutma takma bu kadar :)

0|0
    0|0
  • kızlık zarıyla ses dalgalarını hissedebiliyormusunuz ?

0|0
    0|0
  • yüzüne bakamayacak ne var ya?

0|0
    0|0
  • istediğin tam olarak bu değilmi napacaksınız kardeş kardeş yatacakmısınız

0|0
    0|0
  • her çıktığıma kayardım

0|0
    0|0
  • bence çok harika durum