Göğüs ağrısı? 19 yaşında göğüsler büyümeye devam eder mi?

Yaşım 19 ve göğüslerim nedensiz yere bir haftadır ağrıyor. Özellikle de sol göğüsüm. Dokunmadığım sürece ağrı yok fakat hafif bastırsam bile ağrıyor. Son reglim de biraz gecikmişti. Gece yatarken sütyende çıkartıyorum yani sebepsiz yere neden ağrıyabilr?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Henüz gelişme devam ediyor olabilir. Ancak genelde regle öncesi ( 3-4 gün önce) şişerler ve ağrı yaparlar. Regle başladımı geçer..!

1|0
    0|0
    • Evet normalde öyle oluyor ama regl olalı 1 hafta geçti ağrı başladı halada geçmedi

• Şimdiden geçmiş olsun diyeyim 😇

• Teşekkür ederim 😊😊

En İyi Kız Görüşü

• Buyuyordur ya da regl donemin yaklastıgından olabilir

0|0
    0|0
    • aslında şu an ikiside var sanırım yani adet yaklaştı. büyümede olabilir

Erkekler Ne Diyor 11

• ben pek anlıycam dan değil ama bir doktora görün derim bunlar ihmal etmeye gelmez allah muhafaza... bişey varsa da erken teşhis olur. Çok Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Eder tabii

0|0
    0|0
  • iyice kontrol et her yerini sert kütle gibi bir şey gelirse eline vakit kaybetmeden doktora git :( dar sütyen falan giydiysen oda yapabilir ağrı :(

0|0
    0|0
    • yok hiç kitle falan gelmedi baktım. sütyenlerde hep aynısı yani bir değişiklik yok :/

• teşekkür ederim

• Valla ben yalarsam geçer, garantiiii

0|0
    0|0
  • Emzir :D

0|0
    0|0
  • ederr

0|0
    0|0
  • Devam eder bence doktora gorun hersey olabilir

0|0
    0|0
  • Bilemicem

0|0
    0|0
  • Uclarina dokununcami

0|0
    0|0
    • Hayır yani tam olarak uç değil etrafına ve birazda içe doğru bastırınca

• Aynen sinir stres veya zayif bunye bunlarda etkili olablr ama adetnden sonra duzelmezse doktora gidersn

• Haklısın. Öyle yapıcam zaten şaştı günleri ya :/ 10 bile olmayabilir

• Yatış poziyondan da ağrıyor olabilir. farkında olmadan.

0|0
    0|0
    • aslında evet sol tarafa daha fazla yatıyorum olabilir ama sağ da biraz ağrıyor

• oluyor bazen ya.

• Meme kanseri olabilir

0|0
    0|0
    • Onuda araştırdım ağrı oluyor diye kanser teşhisi koymak çok zor

• Sen doktor musun, doktorlar en küçük bir ağrıda bile hiç bekletilmeden muayene edilmesi gerekiyor diyor sen nereden araştırdın google'da forumlardan mı

Kızlar Ne Diyor 1

• Aynen benimde öyle oldu adetliyim şu an ağrısı kalmadı adet olacaksın ondan endişelenme

0|0
    0|0
Yükleniyor...