Jinekoloğa muayne olan varmı?

jinekoloğa muayne olmaya gittim resmen çok gereksiz diye düşünüyorum resmn rezil oluyo bida asla gitmem benle aynı fikirde olan var mı

0|0
3|12

En İyi Kız Görüşü

• Onlar da mecburen bakiyolar ama

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Tıpta utanma yoktur. Sen şimdi tıpta yok ama bende var diyeceksin ama sağlığın için yapacak birşey yok. Adamlar da meraklı değil zaten ama görevi seni iyileştirmek. Utanman gayet normal ama sağlık daha önemli.

0|0
    0|0
  • Doğuma giden 9 aylık yolda ve doğumda nereye gitmeyi düşünüyorsun?

0|0
    0|0
  • inan bana bizde çok hevesli degiliz ama mecbur işimiz bu ve sizin anlamadıgınız nokta ise bizim gözümüzde herhangi başka bir organdan farkı olmayışıdır ama şunu anlamınız lazım bir bayanın ergenlige girdigi dönemden itibaren kendisine hijyene dikkat etmesi lazım malesef %70 lik kısmınız buna dikkat etmiyorsunuz ayrıca bir anne adayının hamileliliginin ilk ayından itibaren anne ve çocuk saglıgı için kontrol altında olması gerekiyor bunun ayıbı veya utanması olmaz

1|0
    0|0
  • tabi canım ne gerek var onlar zevk olsun diye 10 yıl okuyorlar zaten

2|1
    0|0
  • Neden rezil oluyorsun anlamadım

0|0
    0|0
  • merak etme onlar günde 20 tane mam görüyor :)

0|0
    0|0
  • Niye olmayacsksin doktor oda

0|0
    0|0
  • Sağlığın rezil olması mı olur allah aşkına

0|0
    0|0
  • saçmalamışsın... kadın vücudu mikrop virüz bakteri ve diğer tüm hastalıklara daha açıktır... git...

0|0
    0|0
  • Ekmek parası beee öyle deme.. diş doktoruna gitsen oraya bakacak hali yok ki jinekolog mu?

0|0
    0|0
  • senin gibi düşünen bir hastam vardı. bana geldiğinde uzun süredir belirli sorunları varmış (şimdi uzun uzun yazmayacağım). çeşitli testler filan derken bazı durumlardan şüphelenip testleri onkolojiye gönderdim. hastamda ileri derecede rahim kanseri çıktı zaten 2 ay sonra vefat etti. demek istediğim şu o hastam bana veya başka bir jinekoloğa düzenli olarak muayene olsaydı o rahatsızlığı önceden farkedecek ve gerekli önlemi alacaktık. bu arada erken yakalanan kanserler çok büyük ölçüde iyileştirilebilmekte.

1|0
    0|0
  • Veterineri dene bidakine :D

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Cahil misin? Nesin yobaz mısın? Sağlık bu nesi gereksiz ve ne demek gitmem
    Sen hiç kadınsal bir hastalık geçirmedin sanırım gitmek de ihtiyacın olmaz umarım ne diyim

2|2
    0|0
    • gittim diyorum sen cahilsin bence gidipte oranı buraı açmak hoşuna gidiyo demekki

• Ne gereksiz bir insansın sen öyle ya gitmedin demedim zaten ne demek bir daha gitmem dedin diyorum
      Ayrıca terbiyeni takın senin gibi insanlar ancak böyle düşünür şüphesiz şaşırmadım !

• 3 lere falan olmuslugum varda. hıc seninde düşündüğün gibiyim düşünmüyorum. inşallah işin düşmez değil gitmesin ama giderseniz de rezil olacak ne var onu anlamadim. jinekologlarin gozunde cinsel organla el kol bacak gibi diğeri organlarının hiçbir farkı yok işlerini yaparken

0|1
    0|0
Yükleniyor...