Hamile kalmış olabilir miyim?

Dün arkadaşım koruması olmadan sevişme ile yaşadı.

o penisini içine koymadım. Ancak, damlacıkların kaybı vardı. sevişme yoluyla hamile kalma olasılığı ne kadar yüksek?

O orgazm geldiğinde, o kaldırıldı benim kılıf penisini dışarı vardır.

Herkes sevişme hamile aldı? Hala bakire olsa ...

Ben bakire olmasaydım, bir fark var mı?

0|0
6|22

En İyi Erkek Görüşü

• Kızım sen ne içtin? şu yazdığını bir oku bakıyım? dalgamı geçiyorsun adam mı seçiyorsun belli değil. Şuraya on profesör getirsek bu işin içinden ancak çıkacak bir yazı.

Bir damlası bile içine gitse hamile kalma imkanın vardır.

Neden? :

Cinsel ilişkide boşalan sper miktarı mikroskopla bakıldığında 100 milyon tanedir. Ortalama bir yetişkinde, unların içinden ancak 30 ila 70 milyonu aktif sperm tanesidir. Biz bunun en düşüğünü alalım yani 30 milyon sperm vajinadan girer ve ana rahmi denen son durağa doru yol alır. Bu yol kolay bir yol değildir ve bu sperm tanecikleri çok büyük bir mücadeleye tutuşurlar. Yolda türlü türlü engelleri aşarlar. Ana rahmine ulaştıklarında ise, 30 milyondan ancak 100 binlerle (hatta sadece 100 lercesi diye diyebiliriz) ifade edilir hale gelirler. Bu 100 lercesinden sadece bir tanesi ana rahminde bulunan yumurtanın içine girmeyi başarır. Dikkat et bir tanesi içeri girer ve o hamile bırakır. Diğer geri kalanlar ise yumurtanın ilk geleni içeri alıp kendisine koruyucu kalkan oluşturduğu için dışarı da ölürler. Yaşam süreleri duruma göre değişirken, doğru şartlar altında maksimum 3 gün ömürleri vardır.

Yani kısacası %001 bir de olsa her zaman bir ihtimal vardır. Bir damlada milyonlarca sperm bulunur ve gebe bırakmak için yeterlidir.

Buda sana ders olsun.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Bakire olup olmamanın sevişmeyle hamile kalıp kalmayacağını belirlemez yani fark etmez. Vajinandan içeriye bir damla bile girse hamile kalma ihtimalin var sonuçta. Tabi yumurtlama dönemindeysen hamile kalırsın yoksa içine boşalsa bile hamile kalmazsın. Sanırım en kısa bu şekilde açıklanabilir diye düşünüyorum. Çünkü spermler uygun koşullarda 72 saat hayatta kalırlar. Erzak torbalarını hep yanında taşıdıkları için:)))

1|0
    0|0
  • Adet olmana kaç gün vardı?

0|0
    0|0
  • google translate mi kullandın sen ? kendi orjinal dilinde sor belki daha acıklayıcı olur..

0|0
    0|0
  • sanırım yabancısın. cümle yapın onu gösteriyor. prezervatif kullanmadan yapmışsa elbette risk var. hamile kalabilirsin.

1|0
    0|0
  • bir şey anladıysam...

0|0
    0|0
  • yabancısın ve bunu google translateden türkçe olarak çevirdin dimi ? ne olur öyle olduğunu söyle..

2|1
    0|0
  • Googla Translate de mi Türkçeye çevirdin :)

0|0
    0|0
  • Her havuzun dibi aynı.

0|0
    0|0
  • google çeviri mi yapmıs bu napms su foto çekmeye gelip ıstnbulda kayp olan amerıkalıyı buldummmmm laaaaa :Dahanda bu

0|0
    0|0
  • hayır yok.içine bir damla bile gitse ve bakire bile olsan hamile kalma olasılığın olur ama merak etme o kadar kolay değil.yine de dikkatli ol.bakire olup olmamaktan çok daha önemli bence hamile kalmak

0|0
    0|0
  • türkçe koşarak uzaklaşır

1|0
    0|0
  • Neyin kafası bu?

0|0
    0|0
  • bu kızı anlayan varmı ne dıyor

1|0
    0|0
  • Anlayan biri çevirsin şunu da cevaplayak

0|0
    0|0
  • where are you from ? (belli buralı degilsin translateden çevirtmissin amk)

0|0
    0|0
  • google translate in zararları

0|0
    0|0
  • Sen var buradan logout etmek sonra girlsaskguys.com a login etmek.

0|0
    0|0
  • Tam anlamadım türkçeye misafirsiniz sanirim

0|0
    0|0
  • içeri sperm kaçmadıysa sorun yok

0|0
    0|0
  • did you use the google translate? :D

0|0
    0|0
  • ola bilirsin türkçen de çok iyi değil