Kızlar bir gelssniz ya?

Durum vaziyet karışık lütfen eleştiri yerine yardımcı olmanızı istiyorum '
Kızlık zarı diktirme konusu hakkında bana bilgi verir misiniz yardımcı olur musunuz. Durumun ciddiyeti fazla bunu yapmak zorundayım yoksa psikolojim beni farklı çözüm yollarına sürüklüyor.

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Neden yaptırmak zorundasınız? Sevgiliniz jinekolog mu olacak da korkuyorsunuz...

0|0
    0|0
    • Ne alaka

• Yer mi li dersin

• Yermi dersin demek istedin sanırım. Yemesine geker yok anlamaz... Şunuda ekleyebilirim, bazı kızların kızlık zarları o kadar esnektirki yırtılmazlar ancak doğum esnasında yırtılırlar. Bu kanama olmaması için birinci etken ikinciside o kadar ince bir zar yapısına sahip olursunuzki ilişki sırasındaki o bir kaç damla kan analışlamaz kaybolur. ..

En İyi Kız Görüşü

• nasıl bir durumdasın? kendine neden bunu yapıyorsun?

0|0
    0|0
    • Şöyle ki düzenli giden bir ililkim vardı sonrası birşeyler zorlanarak oldu kendime gelemem onun ailesi derken ilişkimiz bitti bir süre sonra bana iyi gelen biri ile tanıştım bana iyi hissettiriyor ama bu durumdan haberi yok olsun da istemiyorum çünkü düşüncesi değişecek bunu da istemiyorum ı yüzden böyle bişi yapmam gerek kendim için en azından

• bende bakire değilim. şu an hayatımda biri var. ilk birlikteliğimi onunla yaşadım ama aramız kötü. bazen bende düşünüyorum ayrılırsak ne yaparım diye. ama şu gerçek var ki hayat devam ediyor. yani ben bunu paylaştıktan sonra benimle ilgili fikirleri değişecekse zaten o erkek hayatımı zindana çevirecek biridir tahminen. ben iyi birini beklemeliyim diye düşünüyorum.

• Evet ama bilmiyorum dün akşam için konusunu açtım değişti bugun de bir farklı davranıyor ve ben kendimi son zamanlar hiç iyi hissetmiyorum aklıma geldikçe ne yapacağım ne edeceğim diye olmuyor

Erkekler Ne Diyor 5

• Evlenecek misin yakında?

0|0
    0|0
  • Öyle her terziye diktirme ama, usta gerekli

0|0
    0|0
  • Ne gibi farklı

0|0
    0|0
    • Zorla yaşanan birşeyin acısını hayatımda la cezalandırmak istemiyorum

• Cicim her şeyin bir çözümü var sen önce sakin kafayla bir düşün yeter o dediğin zaten şimdi olacak birsey değil

• Nasıl yani zamanı var

• zorlama oldu demişsin eski sevgilinle adam tecavüzmü etti? yoksa hadi hadi hadi diye ısrar etti ayrılırım ayakları çekti sende yaptınmı?

burada sorun var

1- tecavüz ettiyse niye suç duyurusunda bulunmadın rapor alıp.
    2- ısrar edip sende kabul ettiysen kusura bakma o zorlama değil senin rızan.

0|0
    0|0
  • Ne konuda bilgi almak istiyorsun ki :/ Allah yardım etsin :/

0|0
    0|0
    • Bunu nasıl yapıldığı hakkında

• Araştırma yap netten burada sorma.

• Yapıyorum ama burayada yaşayan birileri vardır diye geldim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...