Yeni doğum yaptım bebeğim emmiyo?

yeni doğum yaptım bebeğim emmiyo neden acaba kızlar yardımcı olursanız sevinirim

0|0
4|14

En İyi Kız Görüşü

• owww...oncelıkle tebrık ederım.

boyle bır zamandan bende gecmıstım gercekten zor bır asamadır. elımden geldıgıncede sana yardımcı olmaya calısırım.

*oncelıkle bebegını dogru tuttugundan emın olmalısın. glerekırse altına yastıkta koyabılırsın. memenı makas. hareketı degıl yanı 2 parmagının arasına alarak degıl 4 parmagınla tutarak vermeye calıs.
    *emzırme eylemı bebek ıcın zordur. ve emzırırken uzerını ortme cunku o emmek ıcın cok caba sarfeder ve terler.
    *bebegın emmıyorsa sutunu mutlaka sagarak ver ama ver ama alıskanlık yapmasın bu durum. cunku bıberona cabuk alısırlar. kolay geldıgı ıcın :(
    *gogsun acıyıp yara olabılır lutfen vazgecme. ennde sonunda ogrenıcek ordan karnının doydugunu
    *benım oglum 2 ay sagarak emdı sutumu ve mamayla karısık beslendı :( ama sonra kendı ıstegıyle bıberonu almadı ve emmeye basladı.
    *basta. emmıyor dıyerek sende lutfen vazgecme

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• normaldir.. belki koku geliyordur ondandır.. iyice temizleyin

0|0
    0|0
    • ne kokusu

• Valla bilmiyorum annemgil yengeme hep öyle derdi.. iyice temizleyin koku geliyormuş.. ve sık sık ağzına koyun.. alışır..

• yok koku falan

• içgüdüsel olarak emmesi lazım. bir doktora gösterin çocuğu. çenesinde veya ağzında, dudak kaslarında falan bir problem vardır belki bilemiyorum :/

0|0
    0|0
  • bebekler yeni doğduklarında bilinenin aksine direk emmezler. emmeye çalışan bebeklerde çene kasları zayıf olduğu için memeyi ağızlarında tutamazlar. bu nedenle sizin onun ağzına doğru ytönlendirme yapmanız gerekmektedir. ilk aşamayı tamamladıktan sonra yaniğ yenidoğan memeyi aldıktan sonra kısa bir süre sonra emme eylemini bırakır. bu durumlarda çenenin alt kısmına parmağınız ile hafifçe dokunun. ve yeniden emmeye başlasın

0|0
    0|0
  • Başka bir kadın emzirmeyi denesin mutlaka.

0|0
    0|0
  • Emer emer büyüklerinden yardım iste

0|0
    0|0
  • bebeklerin çene kasları zayıftır... o nedenle mmeye üşenirler yorulurlar... sık sık bebeğin çene altına parmağınla hafif dokunup uyaracaksın... ya da meme başını sallayacaksın emer kerata... hayırlı olsun

0|0
    0|0
  • sut gelmıyorsa emmez

0|0
    0|0
  • İnatla emmese bile devam et. emmiyor diye bırakma sakın

0|0
    0|0
  • Ben seve seve yardımcı olurum. Birinin çocuğa yol göstermesi lazım :D

0|0
    1|1
  • oha bu sorunu buraya yazmak...

0|0
    0|0
    • neden kardeşim fikir almak için yazdım

• Meme ucu küçükse tutamaz

0|0
    0|0
  • alışır zamanla..

0|0
    0|0
  • bağlı olduğun aile sağlığı merkezine git. hemşiren seni bu konuda bilgilendirecektir.

0|0
    0|0
  • Sütünüzün geldiğinden emin misiniz?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bir doktora gitsen? Cunku refleks olarak emmesi gerek bebegin bildigim kadariyla. Ya sende ya bebekte sorun olmasin

0|0
    0|0
    • ne gibi

• Bebegin kaslarinda belki bir sorun olabilir belki senin sutunde bebegi iten bisey vardir dedigim gibi en iyi doktorda halledebilirsin bu sorunu

• Sütü sevmedi kerata. Süt pudra dene

0|0
    0|0
  • göğüs ucunu yakalayamıyo olablir mi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...