2 Sorum var. Biri baylara biri bayanlara, bilinçlenmek istiyorum.

Baylar: Eşinizle ilk ilişkiye girdiğinizde, yani kızlık zarını bozduğunuzda hissettiniz mi?

Bayanlar: Eşiniz kızlık zarınızı bozduğunda çok acınız oldu mu? Çok kanamanız oldu mu?

Yakında evlencem, korkuyorum lütfen aydınlatın beni :(

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• bunu gozunde bu kadar buyutme oo ooo dıyıp eller havaya mısalı dallandırıp budaklandırırsan ılkı gozunu korkutur orda hazır bır yol var yol acılmıyor vajınanın bir esneklıgı vardır kızlık zarın bozulmaya musaıt degılse canın acıyabılır ama sogan zarı kadar bırsey ıcıne gırmesının verdıgı hazla onun yırtılmasını anlamazsın burda acı olayının kaynaklandıgı sey senın kasılıp girişi engellemen engelliyince erkegınde gırmek ıcın debelenmesı

0|0
    0|0
    • küçükken bisikletten düşme meselesini aklıma soktu sitedekiler, tedirgin oldum 2 kez yasamıstım ama kan gelme felan olmadı hiç. sizce mümkün mü ?

• bu arada sana ufak bi tavsıye eczaneden kayganlastırıcı krem al cınsel ılıskı ıcın ılk tecrubede ıslanma yasamaz kuruluk olursa içine giremiycegi gibi canınıda yakar

• çook sağolun.. dediklerinizi dikkate alcam

Erkekler Ne Diyor 5

• aynı soruyu bende merak ediyorum aydınlatın bizi :)

1|0
    0|0
    • aydınlatsalar bii. ancak iğrenç iğrenç seyler anlatmıslar :/

• bakire lduğunuz için tebrikederim bende bilmiyorum :)))

0|1
    1|0
  • korkucak bişi yok rahat oll ;)

0|0
    0|0
  • çok kolay oldu acımadı

0|0
    0|0
  • kan alırken kolunuza bağlanan lastiğin sıkılığına benzer bir durum darlığı hissedebiliyoruz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kendini kasıp kasmamana göre acı miktarı değişir ben çok kastığım için aşırı derecede tarifi olmayacak bi acı hissetmistim

0|0
    0|0
    • peki kanaman çok oldu mu?

• korkarsan strese girersen kasılırsın daha cok acır rahat bırakmaya calıs kendini.hatta o sırada baska seyler dusun baska seylere odaklan acını hafifletir belki:) esine korktugunu tedirgin oldugunu soyle o zaman seni rahatlatmaya ve nazik olmaya calısıcaktır

• sağol canımm insallah cok acımaaz :) dediklerini dikkate alcam

Yükleniyor...