Vajinal kokuyu gideren yıkama jelleri veya bitkiler var mı bilen kullanan öneriler?

vajinal kokuyu gideren yıkama jelleri veya bitkiler,çaylar var mı bilen kullanan öneriler?

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• bir kere vajina içine kesinlikle hiç bir şey kullanma. Saf su yeterli, çay agacı yagı al onu kullan ama yine içine diil. bir çay kaşıgı çay agacı yagını 5 çay kaşıgı suyla karıştır duştan sonra sür o bölgeye. Büyük bir ihtimal içine sabun, şampuan gibi maddelerle temizlemeye çalışmışsan ondan koku oluyodur. bir erkek arkadaşın, eşin vs varsa da vay haline. Çok önemli bir sorun bu hemen halletmeye bak.

1|1
    0|0
    • peki her banyodan sonra yeterli mi yoksa her gün de kullanılabilir mi?

• sakız gibi derken?

• Bembeyaz oldu dmk.

Erkekler Ne Diyor 10

• Düzenli olarak sıcak su ve sabun ile yıkamak bile yeterli. İyi durulayıp, kuru tutmakta çok önemli. Erkek kız farketmez.

1|0
    0|0
  • İç bölgelere su bile tutma. Dış bölgeler için intim losyon kullan sadece.

1|0
    0|0
  • eğer hastalık falan yoksa o kokuyu neden gidermek istiyorsun ki? şahsen ben bayılıyorum kokusuna tadına.

1|0
    0|0
    • hastalık yok da ben aşırı titizim. gunde on defa da yıkasam sanki orası temiz değilmiş hissi oluyor

• hayır yaa o senin gereksiz takıntın vajinanın doğal dengesini bozacaksın yapma sakın biz onu öyle seviyoruz unutma.

• Hanımefendi sağlıklı vagina kokmaz kokunun nedenini bulmalısınız

1|0
    0|0
  • Çamaşır suyu kesin çözüm:))

0|0
    1|0
  • Sadece su kullanmalı sin.. laktobasil denilen hücrelere zarar verirsin bunların görevi vajina temizliğini sağlamak

0|0
    0|0
  • çok ilginç

0|0
    0|0
  • Harbiden çaresini bulun sunun yeter artık

0|0
    0|0
  • Mantar yoksa vajina kokusu cok güzeldir erkekleri bastan cıkarır

1|0
    0|0
  • çok su iç

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hergün yıkanıyosan çamaşırını hergün değiştiriyosan mantar falan gibi bir sorunun bir enfeksiyonun yoksa o koku doğal bir kokudur gidermezsin alışacaksın koltukaltı gibi hassas olmayan bir yer değil öyle ürün mürün kullanma.

1|1
    0|0
  • Jeller oranda ki orayı koruyan iyi bakteriler dahil bütün bakterileri öldürür.
    İyi bakterilerin ölmesi sana sağlık sorunu yaratır.

1|0
    0|0
  • hafif bir kokuysa dokunma doğal kokusudur ve bundan erkekler hoşlanır. ama iltihap veya mantardansa ilaç kullanman gerekir. doğal kokuyu yok etmeye çalışma vajinanın florasını bozarsın. ve ileride çok sorun yaşarsın

1|0
    0|0
  • Pamuklu ic camasiri, duzenli agda ve koku yapan seyler yememek yikama jelleri cok saglikli değil

1|0
    0|0
Yükleniyor...