Erkek arkadaşıma birbirimizden neden vazgeçemiyoruz dedim verdigi cevaba ne diyecegii şaşırdım

Erkek arkadaşımla her defasında bitme noktasına geliyoruz ve o çok kızar hatta telefonda çgu kez bunu için bagırmıştır bana bitirmek istemez ilişkimizi ve geçen gün ona bir biz birbirimizde neden vazgeçemiyoruz dedim verdigi cevap ' Seni çok seviyorum çok istiyorum çok özlüyorum çok arzuluyorum da ondan mı aşkım dedi ne diyeceğimi bilemedim :/

0|0
37

En İyi Erkek Görüşü

• evet dogru demiş sevgilim beni terketti ve ben hayla peşinde kosuyorum senin bu kadar bana dolanmalı peşimden koşmanı beklemezdim neden hayla peşimde kosuyorsun dedi .. cok seviyorum cok özlüyorum ve rüyamda bile görüyorum ne yapiyim :(

0|0
    0|0
    • siz sadece arzuladıgınz için mi seversiniz sizi anlamak zor.

• hayır.. etkilendigimiz icin unutamadıgımız icin 2.5 yıldır sevgilimdi asla kötü gözle bakmadım etkilendim hoslandım asık oldum..

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• bu cocuk golü atmadan bırakmaz maçı

2|1
    0|0
  • Bu gibi sitelerde takıldığını , bu tarz sorular sorup cevap aradığını söyle hemen vazgeçsin

0|0
    0|0
  • hoşuna gitmedi sanırsam bu cevap..

0|0
    0|0
  • Ne Kadar Samimisiniz Acaba?

0|0
    0|0
  • Seni Sadece KIZ'lıgın İçin Seviyo Gibi Görünüyo. İlişkiniz Ne Kadar Sürelik Acaba?

0|0
    0|0
    • 4 yıldır konuşuyoruz günün 24 saati diyebilirim ama öncesi arkadaşlıktı 3 aydır sevgiliyiz

• :)) Kızım Sen O Bebeyi Bırakma :)

• bu taraz konuları açmasa bırakmam daa

• kız arkadaşım senin gibi susup kalsa başka bir kavga sebebi olurdu...

0|0
    0|0
    • ne demesini beklerdin

• zaten ben onu söyledikten sonra karşıdan ya ben de seni çok seviyorum senden vazgeçemiyorum ya da ama ben seni o kadar sevmiyorum içimde kıpırtı yok cevabı gelirdi.

genel konuşuyorum şu anda. eğer kız arkadaşım çok orjinal bi cevap verirse durum cevaba göre değişir :)

Kızlar Ne Diyor 3

• sorun nerde.

0|0
    0|0
    • istedigini yada arzuladıgını bana söylemesinde

• arzuladıgını kendi içinde tutsa konuyu açmasa sorun olmayacak zaten.

• durup dururken söylememis cocuk, sen sebebini sormussun o da söylemis.

• Eeee ne dıcektı baska ?

0|0
    0|0
    • seviyorum özlüyorum yeterdi yada o kadar güzel günlerimiz oldu gbi deseydi daha iyiydi.

• gizli kullanici bu soruda gizli mi sorun mu olucakti cunku bulamadim bi sorun, hersey gayet yolunda

0|0
    0|0
Yükleniyor...