Hamilelikte cinsellik...

selamlar eşim 3 aylık hamile ve çok istekli ,ama ben cinselik yaşamak istemiyorum hamileyken ,çok değişik bir duygu oluyor icimde ereksiyon olamıyorum karımı üzmekte istemiyorum çaresizim..

Güncellemeler:
içeride bebeğimiz var sonuçta garip bir şey..

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• neden olamıyorsun ? vucudunda degısıklıkler basladı mı yanı o yuzden sana ıtıcı mı gelıyor ?

0|0
    0|1
  • Öncelikle diğerlerinin söylediği gibi bebek vajinada değil 2.si ben biraz sana hak verebiliyorum çünkü ilk 3 ay düşük,son 3 ay erken doğum riski var geriye kalıyo 4,5 ve 6.ay şöyle bi gerçek var bebek 4. Aydan sonra herşeyi hissediyo ve bunlar bilinç altına yerleşiyo örnek veriyorum edilen bir kavga çocuğun ilerde psikolojik sorunları olmasına yol açıyo yani kalan aylardada bebek herşeyin farkında. eşinle birlikte çözüm bul derim ben

1|0
    1|0
  • mad gırl; vajinayla rahim bir birinin çok uzağında değil öyle değil mi? Sonuçta aynı bölgede. Bende olsam soran gibi düşünürdüm.

0|0
    0|1
  • Ben hamileyken bebeğimize zarar olabilir diye ki; olmayacağını bildiğim halde istemiyordum hiç, demekki eşiniz öyle düşünmüyor.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• esın bu donemde daha cok ısteklı olması onun hormanların asırı salgılamasından..senın onun yanında olman lazım..ıcınde olman hem esını hemde bebegı mutlu edecektır..sonucta anne karnında bagı var..anne ne salgılarsa cocuga o yansır..o mutlu oldukca bebegınızde mutlu olacaktır..dıkkatlı bır sekılde konusarak esını bebegını ve kendını mutlu edebılırsın..cınsellık olarak bakmayın..sevgıyle askla yasanan bırlesme en guzelı ınan.

3|0
    0|0
  • dogumdan 1,5 önce dogumdan 1,5 ay sonra cinsel ilişki olmaz tabi hamılıkde ole kafana gore posızyonda olmaz doktorunuzla gorusun kafanada ole mantıksız seylerle doldurma sen içine girdiginde rahime kadar girmiyorsun rahımden ıcerde karın boslugunda yanı zararın dokunmaz birde su var esinde cinsellik arzusu varken sen isteksiz olursan bu onu uzer ve onun uzulmesıde bebegı uzer anne duygularını hısseder...

1|0
    0|0
  • bebeğin vajina da değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...