Sevgilimin erken boşalma sorunu var. Geciktirici kullanabilir mi?

Sevgilimle ilişkiye girmiyoruz ancak kıyafetli bir şekilde sürtünüyoruz öpüşerek ve vücudumuzu birbirine sıkıca yapıştırarak. ama buna rağmen 5-10 dakika içinde boşalıyor. Aslında öyle çok şikayetçi değilim çünkü boşalınca kötü ve soğuk davranmıyor sadece duruluyor. birbirimizi seviyoruz bu ileride evlendiğimizde sorun yaratır mı? sonuçta daha ilişkiye bile girmedik soyunmadık ama 6-7 dakikada boşalıyor ilişkiye girince nasıl olur kimbilir. böyle durumlarda zararı olmayan geciktiriciler varmı? düzelir mi evlenince? Aslında bazen uzun uzunda seviştiğimiz oluyor ama o da erken boşalmaktan şikayetçi

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• duzenli sex hayati olusunca ve kendini kontrol etmeyi basarinca her sey cok daha guzel olacaktir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• ilişkiye girmeden bir şey denemez. ilişkinin ilk zamanlırı da devam edebilir. ama sonra geçmezse bir üroloğa gitsin yardımı olur. Penise sürülen veya sıkılan geciktiricilerin yan etkileri olabilir.

1|0
    0|0
  • Aslında bu cok fazla masturbasyon yapmasından kaynaklanan bir sorun.

Yani sadece ihtiyaç anında yapan kişilerde bu olmaz kendini tutmayı öğrenebilirler fakat zevk için sürekli yapanlarda erken boşalma olması cok normal.

1|0
    0|0
  • sonuçta yapılan yasak birşey. bunun vermiş olduğu heyecanla erken boşalıyordur

1|0
    0|0
    • evet heyecanda olabılır tabı..

• geciktirici mendiller var onlardan kullanabilir. nerden alabilceği yada ozellikleri hakkında bilgi verebilirim. bunun dısında kremler de var. ama kullanım rahatlığı acısından mendil tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • her hafta 1 dakika gecikirse 15 günde gecikme süresi 22 dakikaya yükselir :) bunu yaparsa kral olur.

bence normal, bununla birlikte sürtünmelerinizi 4 er dakika biçiminde yaparsanız yani aralıklı devam ederseniz boşalma süresi kendiliğinden uzar

0|0
    0|0
  • acemilik zamanlarında erkeği herşey aşırı tahrik eder...

ileride alışınca sorun olmaz ve zamanla düzene girer...

0|0
    0|0
  • ilişkiye girdiğinde değişir.

0|1
    0|0
  • evlenince düzelir

0|0
    0|0
  • evlenınce duzelır .d

0|0
    0|0
  • 5-10 dakika gayet iyi. üstüne gitme adamın o 5-10 dakika da giderse öyle kalırsın.

0|0
    0|0
  • normal bence.

0|0
    0|0
  • geciktirici krem hiçbirişe yaramıyorki. hepsi dümen o işlerin... herşey beyinde biter...

0|0
    0|0
    • florantin herşey beyinde biter diyorsunda o anda kendine hakim olan bi babayiğin olucağinı zannetmiyorum adam makineyi yeniden başlatıyor...

• bencede herseyı beyınle kontrol edebılseydık kimse iliskiye gırmezdı yanı

• sevgilin ergenlik döneminde kıyafetliyken çok masturbasyon yaptıysa eğer buna karşı bi fetişi olabilir ve buyüzden erken boşalıyo olabilir. ayrıca 6 7 dk çok kısa değil.. benimde sürtünmeye karşı fetişim var sürtünerek(giyinik) ilişkide 8-10 dkdan fazla dayanabildiğimi hatırlamıyorum hiç... ama birebir cinsel ilişkide 15dknın altına düştüğümü hatırlamıyorum... sevgilinin özel zaafı olabilir...

0|0
    0|0
  • O geçici bir durum endişelenmene gerek yok evlenince düzenli bir sex hayatı olunca düzelir. Önemli olan heyacanını kontrol etmek gerisi kolay bide eğer evlenince bu durum ortaya çıkarsa biraz alkol alıp yaparsınız. Ozaman geç boşalır çok değil alkol az birşey ve heyecanını kontrol etmesini öğrenmesi gerek. Düzenli sex ile bu asilir diye umuyorum.

1|1
    0|0
  • hiç araştırmadın mı sen internette...

normal bir erkeğin ortalama boşalma süresi 8-9 dakikadır zaten. sen 25-30 dakikalık p*rno filmlerle karşılaştırıyorsan hata ediyorsun. o filmlerde hem özel geciktirici ve uyuşturucular kullanılıyor hem de tek seferde çekilmiyor.

erkek arkadaşın orgazm olmadan biraz önce durup seninle ilgilenirse ilişki sürenizi uzatmış olursunuz... bunun dışında geciktirici krem ya da ilaçlar kullanmayın. birbirinize alıştıkça ideal süre ve yöntemleri keşfedersiniz zaten...

0|1
    0|0
    • tamam da ılıskıye gırmıyoruz sadece opusuyoruz..hayır arastırmadım burada sormak ıstedım cunku o da erken bosalıyorum bu cok kotu bısey dıyor.

• boş verin takmayın kafanıza. durumunuz normal. 6-7 dakikanın hayalini kuranlar bile var :)) evlendiğinizde bu sorunu aşacağınızdan eminim. ama evlenmeden yapmamanızı da tavsiye ediyorum. hayat bu ne olacağı belli olmaz.

• oyle tabıkı ne olacagı olmazz dusunmuyoruz zaten tesekkurler o zaman halıme sukrettım 6-7 dakıkanın hayalını kuranlar bıle varmıs :P

Kızlar Ne Diyor 3

• Küçücüktüm bunun cevabını gazetede görmüştüm.Biraz okuyunuz.

tam doruğa ulaştığında boşalmadan önce hafifçe 5-10 saniye penis ucunu sıksın yavaş yavaş kontrol etmesini öğrenir.

1|0
    0|0
    • ama ilişkiye bıle gırmeden hatta soyunmadan bile 5-6 dakıkada bosalması tuhaf degılmıı?

• düşünmesi bile acı veriyor ama?

• ne acı veriyor

• Düğün günü damatlık yerine eşofman giysin. En azından çıkarmaya vakti olur. Üstü başı batmaz.

0|1
    0|0
  • Bişey olmaz zamanla öğrenir. Sonuçta Tam bir cinsel birliktelik yaşamıyorsunuz cinsel hayatınız tam anlamıyla yaşandığında değişecektir.. Ama benden size tavsiye çok sürtmeyin kıvılcım yapar :)

1|1
    0|0
    • kıvılcım degıl ates yakıcaz artık :P tesekkurlerr

• napalım dayansın artık:D

• :)) aşınır deme di deme

Yükleniyor...