Diz üstü çizmeleri giyince ......

Tüm zamanların en romantik filmlerinden biri olan Pretty Woman’da, Julia Roberts’ın kenarına prezervatif sıkıştırıp işe çıktığı çizme de dizüstüydü, çiftçilerin tarlanın çamurundan sakınmak için tulumların üstüne giydiği çizmeler de...

Güncellemeler:
daha çok julia dan yaklaşalım

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• para sıkıştırırım ne kondomu :D

• teşekkürler :)

• Ahahahahaha +1 .. Tuttum

Kızlar Ne Diyor 12

• biri sanat için diğeri de karnını doyurmak için savaş veriyor

• Ben giyiyorum kendi boyuma uygun uzunlukta bulmak biraz zor oldu ama giyiyorumm :) kısa kaldıda çoğu bende ne dertliyim yahu :D

• Pretty Womanda Julia Roberts calışan kadındı, yani para icin şey yapardı, biliyorsun demı? Kenarına prezervatif sıkıştırması o filmde işiyle ilgiliydı, her an lazım olan bişey onlar icin.

Biz o işi yapmadığımız icin gece gündüz prezervatif taşımanın bi anlamı yoktur demi? Yani o filmdekı rol'u her diz üstğ çizmeyı giyenle bir etmen cok aptalça bişeydır.

• Diz üstü çizme giymiyorum , beğenmiyorum sanırım tarzım değil ama bu link ve buna link bayıldımm ...

• Ona bakarsan yağmur çizmeleri adı altında satan çizmelerde çok benziyor o bahsettiğin çiftçilerin filan giydiklerine.

Ben çizme giymeyi çok sevmiyorum. Ama diz üstü çizmeleri boyu ve de bacak boyu uzun olan kadınlara yakıştırıyorum. Aksi taktirde hoş durmuyor bence. Ben daha kısa çizmeler tercih ediyorum.

• Çizme beni giymiş gibi oluyor, giyinemiyorum malesef

• Sesli güldüm :))).

• merak etme hepsinin içnden prezervatif çıkmıyo raat ol;)

• kısa boyluların yanaşmaması gerektiğini düşündüğümden giymedim şimdiye kadar. ha bir de tombalacık olanlar da uzak durmalı kanımca.

• ne var bunda pavyon karıları giyince çok çirkin duruyo dizüstü

• Boyuma inat giyiyorum. Kenarına kondom sıkıştırmıyorum.

• ee çiftçilerde kenara prezervatif sıkıştırıyormudur diye mi soruyorsun

• neden?

• yok

• diz üstü çizmen var mı?

• Yani?

• :).

• sürtme-giyinme bir tane daha bulursam combo olcak:)

geceden kalınca ...

• :D.

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 4

• Diz üstü çizmeleri giyince ... ortamdaki en dikkat çekici ve havalı kişi sen olursun.

• Aç doymam, tok acıkmam sanmış.

• Çizmeli kedinin de çizmeleri diz üstü mü? :D

• yok diz üstü bilgisayarın:)

• deli :D

• eeee ? napak

• Haklısın .. :) artı

• hepiniz kaçıksınız yemin ediyorum

• his ebabında...

Yükleniyor...