Genital bölgeye lazer uygulayinca ilerde cocugunun olmama riski artiyormus dogru mu bu😣?

Genital bölgeye lazer uygulayinca ilerde cocugunun olmama riski artiyormus dogru mu bu😣?
Bu yüzden korkuyorum ve yaptirmiyorim:(

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

• alakasi yok. lazer epilasyonda maksimum 3-4 milimetre derine inilir çünkü kıl kökleri bu hizadadır. Senin rahmin ise çok daha derinde.
    lazer epilasyonda derinin hemen altına çalışılır. organlar ise dediğim gibi çok dipte. birşey olmaz canım korkma 😊

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Öyle birşey yok. Önemli olan iyi bir uzmana yaptırman.

0|0
    0|0
  • Yanlis

0|0
    0|0
  • Epilasyon için yapılan lazer çok yüzeyel etkili kıl kökleri için. Rahim-yumurtalıkla ne alakası var onlar karın içi organlar. Kaygısız ol. Konunun uzmanı olarak yazıyorum.

0|0
    0|0
    • Peki cok tesekkür ederim😊

• Hiç belli olmaz doktora danış

0|0
    0|0
  • Hücreleri yakıyorsun ölüyor, içeriden zarar görüyorsun

0|0
    0|0
  • olabilir belki bir ihtimal

0|0
    0|0
  • öyle bir sorun yok merak etme

0|0
    0|0
  • Arka girişin orda varsa tüy kesin yaptırmalısın. Baya itici oluyo. Sorun olacağını sanmuyorum.

0|0
    0|0
    • Arka giris?

• Anüs çevresi bazı kızlarda orda da oluyo

• Ağda yapsana

0|0
    0|0
    • Agda cok canimi acitiyor ve lazer kökten cözüm diye düsündüm:/

• Evet onu duydum? bir yan etkisi yok degil mi?

• Hayır hafif derece yanma hissi sen jiletmi kullanıyorsun

• Cocuk tuysuz dogar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bilmiyorum canım ama ben yaptırmam şahsen

0|0
    0|0
  • Evet hatta doğumdan sonra yaptırılması tavsiye ediliyor çünkü lazer yaptıran bile doğumdan sonra tekrar cikiyormus

0|0
    0|0
  • Hayır öyle bir şey yok.
    Öyle olsa o kadar insan yaptırır mı?
    Lazer kadar rahat bir şey yok. Seanslar bitmeden bile rahatlığını hissediyorsun. Bu ay sonu 3. seansa gireceğim ve 2 ayda daha yeni çıkmaya başlıyor.

0|0
    0|0
  • yok öyle bir şey doktorlar sitesinde çok sorulmuş bu soru cvpları okuyabilirsin ben araştırdım yaptırdım çok rahat. yaptırmayanların uydurmalarına inanma!

0|0
    0|0
    • Ben şu an ne evli ne de nisanliyim. Jiletle vs. Temizliyorum. Evlilige yakin tarihte yaptirmayi düsünüyorum. Ne kadar sürüyor tekrar cikmasi? Siz nezamadir yaptirdiniz?

• 6 7 yil sonra tekrar cikiyormus diye duydum

• bilemiyorum.. jilet karartıyor dikkat et!

• doğru

0|0
    0|0
Yükleniyor...