Hic cinsel istek hissetmiyorum?

Arkadaslar ben 18 yasindayim soyliyim hic mast yapmadim cunku gerek duymadim bir de p*rno filan izledigimde hic cinsel istek duymuyorum hatta tiksiniyorum. İlginc olsansa kafamda hep cinsel seyler canlandiririm ilk iliskim filan nasil olacak ama bana cok normal geliyor onumde izlesem sanki sadece sohbet ediyorlarmis gibi hissediyorum bu ileride bir sorun olur mu ya da ileride degisir mi? ya da ancak biriyle temas edersem mi azarim? İleride bir sorun olur mu?

0|0
4|24

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• MaSt yapmanı oneririm ilerde erken boşalma sorunu yapa bilir

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Çocukluğuna inmek gerekli bence.

0|0
    0|0
  • Seni gerdek gecesi görücem (göremedi)

0|0
    0|0
  • tipik türk hatunusun.. rahat ol.

0|0
    0|0
  • sen psikolojinde yenmeye çalış. bir şekilde kendi kednine tatminkarlık denemelisin ki o zevki bilmelisin. ama abartıya da kaçma :D biri daha vardı aynı şekilde , 3 gün uğraştk sorunu beraber hallettik ama sonra durmadı :D fazla geldi ona arpa :D

0|0
    0|0
  • Yaşın küçük daha henüz bedenini ve isteklerini anlamlandıramaman normal. Birisine aşık olup ruhen ve fiziken istendiğinde senin de içinde duygular uyanıp canlanacaktir

0|0
    0|0
  • Kafanda cinselliği canlandırabildiğine göre uyarılmayı başarabilirsin. Bu canlandırma esnasında kendi kendini okşayarak gönlünün istediği şekilde , içinden nasıl geliyorsa uyandır devamında istediğini bulacaksın.

0|0
    0|0
  • yaşınız daha kucuk zamanla oturur yerine duyguların. bazen temas deği larzulanındığını bilmek bile seni etkileyecek.

0|0
    0|0
  • İlerde biri senin bacak arana kafasını soktuğu zaman görürüm ben seni ;)
    Gör bak o zaman nasıl bir azıyorsun ve sulanıyorsun :D :D

0|0
    0|0
    • Ya umarim oyle olur cunku kimseye neredeyse dokunmadim bile bence kendi kendime olmaz yani :D

• Partnerin olunca cinsel organına dokunduğun da o sertlik ve sıcaklığı hissedince içinde şimşekler çarpacaktır diye düşünüyorum ;)

• bendeee

0|0
    0|0
  • bence sanırım seni heyecanlandıracak biri cıkmamıs karsına ve seni arzularını gem vuracak ben bartu nerden

0|0
    0|0
  • Aseksueosin

0|0
    0|0
  • öncelikle p*rno yerine erotik filmler izlemenizi tavsiye ederim. çünkü size p*rno ağır gelecektir. ve bazı şeyler tadını almadan bilinmez ;)

0|0
    0|0
  • iyi değilsin sen

0|0
    0|0
  • hımm yanlış doğmuşun sen. kız değilsin

0|0
    0|0
  • firijit olmayasın sen

0|0
    0|0
  • gençlikte olur öyle şeyler.

0|0
    0|0
  • Daha yasin küçük

0|0
    0|0
  • yok o belli olmaz azdınmıda fena olursun sen

0|0
    0|0
  • Zamanla olur

0|0
    0|0
  • hormonsal bir durum. bu isteksizlik devam ederse evlenince bir doktoro gitmek zorunda kalırsın.

0|0
    0|0
  • Ileride degisirsin temas durumlari oldgu zaman farkli dusunursn bence

0|0
    0|0
  • Temas evet temas önemli

0|0
    0|0
  • Bu senin cinsel herhangi bisi yasamamanla alakali. Yani biraz uzaksin belli oluyo.. ama zamanla istek oliscaktir. Sevgilin senin bu istegini tetikleyebilir aslinda.

0|0
    0|0
    • Bencede temas olunca degisir gibime geliyor umarim oyle olur

• bunda rezillik bir durum yok Sonuçta bilmediğim bir şey soruyorsun öğrenmek sende Akın millet neler neler soruyor burada

• Gitttinmiiiiii:(:(:(:(

Kızlar Ne Diyor 3

• Senin cinsellik duygularını bana yüklemişler 😄

0|0
    1|0
  • bir defa ilişkiye girince düzeliyor canım. yanı kızlık zarı gdınce duzelırsın

0|1
    0|0
  • Temas olunca azarsin yinede bir mast denemeni oneririm. ikerde bosalma sorunu yasamaman icin

0|1
    0|0
Yükleniyor...