Doktora gittim ama bir faydasi olmadi?

Arkdaslar bende erken boşalma sorunu var bu yüzden doktora gittim bir idrar testi yaptirdi bunun sonuclarina bakarak emla krem verdi iliskiye girmeden önce sür dedi ama benim iliskiye girecek param veya bir sevgilim yok bu yuzden elle idare ediyorum bundan dolayi yardimci olur musunuz gec bosalma icin ne yapabilirim simdiden tesekkurler

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• bir erkeklerin en büyük sorunu erken boşalma -ki bu 3 erkekten 2sinde mevcut- bunun da en büyük nedeni hep kaçamak yaptığımızdan gizli yaptığımızdan dolayı aman çabuk olsun da bitsin psikolojisiyle yapıldığından beyin artık erken boşaltmaya zorluyor ister istemez. öncelikle yakalanma korkusu olmadan rahat bir ortamda kendini alıştıracaksın. yavaş yapacaksın baktın gelir gibi oluyor dur orda gelmesin, sonra o his kaybolunca yine devam et. üşenme uzun sürsün yarım saat sürsün ama böyle böyle alıştıracaksın beynini.

0|0
    0|1
    • Deniyorum bunu ama o ayari tutturamiyorum bir anda geliyor

• rüyada boşalmaya bişi yapamazsın sonuçta onu kontrol edemiyoruz. uzun süre çekmemenin sana zararı olur sonuçta biriken meni t*şaklarında ağrı yapacaktır. sen yapmazsan elbet rüyada olur bünyen kendini rahatlatır bir şekilde.

• Tesekkurler

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Erken boşalmadan bahsedebilimek için 6 ay düzenli haftada iki kez ilişki yaşaman gerekli.

0|0
    0|0
  • Kasma kendini hayal kur

0|0
    0|0
    • Oyle yapiyorum daha cabuk geliyo

• masturbasyon yaparken erken boşalma gayet normal bir durum. ama boşalma süresini uzatmakta mümkün. öncelikle yakalanma korkusu olmayan bir ortamda masturbasyon yapın. sonra boşalmaya yakın masturbasyonu bırakın idrarı tutar gibi kendinizi tutmaya çalışın. başlarda tutamayacaksınız belki ama ileriki zamanlarda başarılı olacaksınız

0|0
    0|0
  • Ben nıl nehrınden cıkan taslardan yapılan bo krem getırdım sorun bitti

0|0
    0|0
    • Yan etkisi felan var mi? bir de ogrenciyim fiyati ne kadar

• Yan etkısı bıraz yanma

• Anladim

• hacı tek tabancayı bırakacaksın çözüm bu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...