Sevgilimin göğüsleri büyür mü?

18 Yaşına yeni girdi ama çok küçük acaba büyürmü göğüsleri?

Güncellemeler:
18 yaşına yeni girdi ama küçük göğüsleri var büyürmü biraz daha bilgisi olan var mı

0|0
74

En İyi Kız Görüşü

• Kız dert etsin sanane? :D

0|0
    0|0
    • kötü bir durum o da kafaya takıyordur illaki

• Yok büyürde fazla değil. Birde doğum yaotığında büyüyormuş emzircek flan ya

• hayırlısı bakalım

En İyi Erkek Görüşü

• Büyük olunca şimdi yapamadığın neyi yapacaksın ki..! Olduğu gibi kabullen madem..!

1|0
    0|0
    • salak salak konuşmayın l*n kızda takıyor bunu kafaya kalkıp onamı sorayım

• e gel bana bunları söyle saçma sapan bir ton muhabbet yapıyorsunuz ne gerek var. teşekkür ederim bu arada

• Nerden bileyim.. troll gibi geldi bana.. her neyse.. düzellir ve en önemli teselli de sen olabilirsin sadece. Düzgün kelimelerle onu mutlu edebilirsin.
      En basidi ve gerçek payı olanı mesela:
      " Büyük göğüsler çok erken sarkıp , çirkin oluyor..!"

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• Büyümez artık.

0|0
    0|0
  • Büyümez

0|0
    0|0
    • neden geç gelişenlerden olamaz mı ki

• 16 yaşından sonra büyüme dururmuymuş saçmalama lütfen ya göğüs büyümez belki ama büyüme durmaz

• Durur bay doktor aç internetten bak daha dün doktor tv de söyledi kızlar adet olduktan sonra uzamaz ve büyümez sevgilin erkek gibi göğüsler ile kalır artık sen de güzel göğüslü kızlara bakarsın seni zavallı :D

• daha çocuk. tabiki büyür. benim 18 de 75-80 di şimdi 105 düşün artık :)

0|0
    0|0
  • Buyur ellersen

1|0
    0|0
  • Küçük göğüs avantajlıdır. İlerde çocuğu olduğunda sut dolar şişer buyur ama sarkmaz :)

0|0
    0|0
    • anladım onun için sorun yoksa benim için zaten yok

• Rica ederim :)

• Bu arada ergenlik donemi bitene kadar vücudunda değişim olur. Göğüsler büyüyebilir. 21 yaşına kadar sürer gelişim. Ergenlik donemi bazen 8\9 bazense 11/12 yaşlarında başlar. Bedensel gelişim genetiğe göre de değişiklik gösterebilir.

• Böyle şikayet edeceksen ayrıl sende.

0|0
    0|0
    • şikayet değil bu

• saçmalamayın artık yeteeer göğüse göre seçsem bir ton kız var sevgilim bunu kafasına takıyor kalkıp ona soramadım bende buraya danıştım

• Ama ona sorun degil diyebilirsin. En azından biraz içi ferahlar

Erkekler Ne Diyor 3

• Şu saatten sonra artık çok zor. Ne göğüsleri büyür ne de boyu uzar. Kilo almaya paralel belki bir nebze göğüslerdeki yağ dokunun artmasına paralel irileşme görülebilir.

0|0
    0|0
  • vay arkdaş ya bu devirde kız çocuğun kardeşin olmaması lazım olursa katil eder insanı böyle şerefsizler

0|0
    0|0
  • Hayırdır evlenecekmisin onunla?

0|0
    0|0
Yükleniyor...