Kahverengi kan?

Merhaba reglim kahverengi geliyor kanamam da kahverengi ve normalde son gunumdu, 1 hafta oncede ertesi gun hapi almistim neddn olur?

0|0
43

En İyi Erkek Görüşü

• Adet dönemi süresince farklı kan renklerinin olması normaldir. Bu süreçte kan rengi parlak kırmızı, kahverengi ya da siyah olabilir, yapısı ise ince kıvamdan yoğun kıvama kadar değişebilir. Kan rengi ve yapısındaki değişimler çok nadiren ciddi bir soruna işaret eder, bu nedenle kadınlar birtakım sorunların göstergesi olabilecek belirtilere dikkat etmelidirler.

0|1
    0|0
    • Ilk defa bu renkte geldi

• Yaşa bakıyorlarmı bilmiyorum ama ücreti 15 -20 tl falan...
      O zaman beklemekten başka yolu yok...

• Bakiyorlar yasada

En İyi Kız Görüşü

• Cevabını sen kendin söyledin ertesi günü tabletlerinin böyle bir yan etkisi olabilir bu gayet normal endişe etmeni gerektirecek bir durum ortada görünmüyor.
    Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
    • Mide bulantisi da yapar mi

• Böyle bir şey çıksa bile eğer reşitsen doktor ailenin yanında sana bunu asla söylemez istese de söyleyemez doktorlar bu konularda bilinçlidirler ve kişisel sırları aile bireyleriyle asla paylaşmazlar paylaşmaları halinde o doktor kimi zaman görevinden bile azlettirilebilir bilmem anlatabildim mi

• Eger boyle bir sey cikarsa napicam kurtaj yaptirmak zorundayim bunun icinde para lazim ve ailemin bilmesi lazim oylece 100-150 tlye yaptirabildigim bir seyde degil ve hala cogu hastane beni resit saymiyor

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Kan ne kadar kahverengiye yakınsa reglinin de o kadar etkili olduğunu gösterir... Regl yumurtalığını temizliyor, oradan ne kadar çok yumurta temizlenmişse regl kanı da o kadar koyu renkli olur...

0|1
    0|0
    • Baya siyaha yakin geliyor 4-5 gundur. Arada kirmizida geliyordu

• Korktuğun gibi birşey yokmuş değil mi

• Herhangi bir sey cikmadi kist ya da baska birsey...

• ilacın etkisi olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Son gün kahverengi olur normal.

0|0
    0|0
    • Ama regl surecim boyunca boyleydi arada bir kirmizi geliyordu

• ertesi gün hapı dengeyi bozar ve rahminde kalanlar atılıyor olabilir

0|0
    0|0
  • O ilaç etkilemiş olabilir.