Tecrübeli kişiler yardımcı olursa sevinirim?

Bakire birisinin arka dan yaptığı anlaşılabilir mi?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Eger sen bu konuda bilgiliysen anlarsin her sekilde dostum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kadın analdan zevk almaz. Tam tersine çok acı çeker. O yapan zevk aldım diyenler de erkek zevk alsın diye yalan söyleyenler tamamen psikolojik. Bunu haydar dümen bile söylemiştir kadın analdan zevk almaz diye. Ama erkek zevk alır kalçasından. Erkek ve kadının boşaltım sistemi aynıdır ama tek farkla. Erkeğin orasında prostat var prostata baskı yapınca yalayınca parmaklayınca aşırı zevk alıyosunuz. En azından yalatın ya da okşatın kadına. Erkek arkadaşlarımın üzerinde denedim onayladım. Daha da ilginci penise dokunmadan sadece parmaklayarak boşalabiliyolar. İlk defa böyle bir zevk yaşadıklarını söylüyolar. Çünkü erkeklerin g noktası orda. Bunları biliyorum çünkü partnerlerime daha çok zevk vermek istiyorum. Bu arada kadının bütün zevk alacağı şeyler vajinadadır g noktası bile vajinadadır. Araştırın prostat orgazmı diye. Hala yaparım diyen varsa soksun döte parçalasın kadının bağırsaklarını.
    Erkekler anal bölgelerinden zevk alırlar. Gay olsun ya da olmasın her erkek anal bölgelerinden uyarılmaya çok açıktır. O yüzden kızların da aynı bölgeden aynı uyarılmayı yaşayacaklarını düşünürler ki bu kadın anatomisi gerçeğine aykırıdır.
    Gay olanlar bunu zaten anal ilişki yaşayarak yaşarlar. Ama gay olmayanlar " Ne ulan ben gay miyim?" diyerek oralarını elletmezler bile. Bu sefer de içlerinde kalan ve hiç bir zaman yaşayamadıkları bu zevki kadınlar üzerinde yaşamaya kalkarlar ki, bu durum zaten başlıbaşına bir yansıtma ve sapma durumudur.

1|1
    3|3
  • Yok anlasılmaz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Anlaşılmaz arkadaşım... Arkadan yaptığı da anlaşılmaz...

0|0
    0|0
  • evet gönder test edelim :)

0|0
    0|1
  • seyir halinde sağa doğru çekiyorsa anlaşılır malum sıfır daha niye sağa çeksin

0|0
    0|0
  • zor anlaşılır

0|0
    0|0
  • Anlaşılır ama oradan yapmak gerek.

0|0
    0|0
  • yırtılmışsa evet anlaşılır.

0|0
    0|0
  • İyi rol yapıyosa çok çok zor birde çok gollamamışsa tabi