Çökük meme ucunu duzeltmenin bir yolu varmıdır?

Arkadaslar benim meme ucum belirgin degil bir kac yerde seks filan sirasinda ya da cocuk emzirirsem filan cikacagini okudum ama ben sacma buldum çünkü ugrastigim halde cikmiyo bu konuyla ilgili bilgisi olan var mi paylasirmisiniz?

0|0
4|22

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım merhaba,

Göğüs uçların tahrik olduğun zaman sertleşir... Onun dışında normal duruşunu değiştiremezsin...

2|0
    0|0
    • Degismiyo ya

• normal değil çünkü ya

• Normal... Bu senin anatomin... Bunu saçının, teninin rengi, boyunun uzunluğu gibi normal kabul etmelisin... Normal olmadığını düşünmen saçma asıl...

En İyi Kız Görüşü

• Benimde oyle bir şeyden etkilendiğimde direk ucu cok belirginleşiyor birde soğugu hissettiğimde falan iste obur turlu çıkmıyor canım uğraşma

0|0
    0|0
    • bende o da yok ya :(

• 22 yaşındayım ya

• Cocuk yaptığında falan canım ya emzirince çıkıyor baya

Erkekler Ne Diyor 21

• Ergenlik sona erdikten sonra genital organlarda köklü değişikler çok zor. Ameliyatla belki bir ihtimal.

0|0
    0|0
  • ben çıkartırım canlı destek için özel at

0|0
    1|0
  • Elleme seven var sevmeyen var 😊

0|0
    0|0
  • Cinsel ilişki bde partnerin onu emdikce o uçların çıkar, daha önceki partnerlerimin ki de senin gibiydi ama ilişki yaşarken göğüsleri yalayip emmeyi çok sevdiğim için hepsinin meme uçları çıktı ve zevke geldiklerinde uçları sertlersiyo resmen

0|0
    0|0
  • evlenip anne olunca süt verme döneminde çıkar

0|0
    0|0
  • Dert etme bu kadar

0|0
    0|0
  • evlenince geçer

0|0
    0|0
  • Sevişmeden bilemezsin

0|0
    0|0
  • iple çek :)

0|0
    0|0
  • nası bişi gönder göreyim

0|0
    0|0
  • hamıle olunca cıkmaya baslar acele etme zevk alıyosan sorun yok

0|0
    0|0
  • Ben emeyim çıkar.. Emzirmen lazim... Vakum bide.. Eczanekerde göğüs ucu çıkartıcı var...

0|0
    0|0
  • Mast yaprken kabarmıyor mu

0|0
    0|0
  • Vakum pompasi al
    duzenli kullan

0|0
    0|0
  • Buz sur

0|0
    0|0
  • Emilmesi gerek

0|0
    0|0
  • İnsanların göğüs ucu üşüyünce ve isteklenince belli olur zaten ozamandamı belli olmuyor

0|0
    0|0
    • yok ya o zaman da belli olmyo

• bir çok kişi zorluk yaşamış bebek emzirme konusunda

• Evet bende duydum ama inş sende olmaz göğsün küçükmü acaba ondan olabilirmi kaç bedensin

• Hamile kalip gogusler irilesince birde sut meme ucuna gelince duzelebilir...
    Meme ucun cikintili degilmi

0|0
    0|0
    • erkeklerin meme ucu gibi

• Senin meme ucun ufak o zaman. Yaa...

• acele etme zamanla düzelir o. doğru hamilelikten sonra düzelir.

0|0
    0|0
  • Emzirirsen çıkabilir

0|0
    0|0
  • Emdirirsen düzelir

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Seksi bilmem ama tek bildigim ilerde anne olursan bebegin icin sorun yok boyle icine cökuk meme ucunu bile emer ve alisir bebekler. O bakimdan takma kafana

1|0
    0|0
  • Canim benim iri emzirdim badem gibi daha cok cikti i yüzden ileriYi düspb daha avnrajlisin mankenler bile kestiriO büypk olup ta nolcak, o cikar garanti hamilelikten sonra hic üzme kendini

1|0
    0|0
  • İlk defa böyle bişey duydum

0|0
    0|0
Yükleniyor...