Merak ettiğim bir konu var yardımcı olur musunuz?

Şimdi hamilelikte korunmak için doğum kontrol hapları kullansak hormonlarımız bozuluyor e prezervatif kullansak onda da yırtılma vb şeyler olabiliyor ee burada okuduğuma göre spiral taktırmanında kesin bir çözüm olmadığını anladım kesin çözüm ne o zaman yani her birey gibi bilgi sahibi olmak istedim sonuçta sağlık söz konusu burada

0|0
2|21

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• ilac kulan saat kur calinca ic unutmasin

1|0
    0|0
    • İlaçların yan etkisi çok ama

Erkekler Ne Diyor 20

• yüzde yüz koruyan bir çözüm yok hep bir olasılık var...
    Kondomun yırtılması çok düşük bir olasılık...
    Hap böbreklere yüklem yapacak yan etkileri olacak.
    Spiral rahatsız edebilir bazı bayanları.
    en garantisi kondom varken bile geri çekilme yöntemi, sakata gelmemek için...
    Ya da hepsini kullanın mükemmel bir defans oluşturursunuz :)

0|0
    0|0
  • En iyisi ilişkiye girmemek asdf

1|0
    0|0
  • Prezervatif kullanın sonuçta matkap ucuna takmıyacaksınız ki yırtılsın

1|1
    0|0
    • hahaha süpersin dostum.
      Bilmiyorum prezervatifi aranızda şişiren var mı. mükemmel bir kauçuk ürün. Çok büyük şekilde şişer patlatmanız çok zordur...

• @CiddiOlalim Evet mezuniyetlerde içerisine su doldurup kafada patlatmaya çalışırdık:)

• hakimiyet.. ;)

2|0
    0|0
    • Ama çok saçma yani sonuç olarak bazen o hakimiyet yok olabiliyor

• offf.. hemen yapıştırma yaftayı.. ;)

• Birşey demedim ki

• geri çekilme en orjinali gibime geliyor

2|0
    0|1
  • kısmet kuzum kısmet

1|0
    0|0
  • prezervatif neden yırtılsın ki adamın penisinde metal çapaklanma mı var sanki :))

1|0
    0|0
  • Erkeği kısırlaştırmak kesin çözüm :)

1|0
    0|0
    • Bak bunu beğendim 👍👍👍

• Amin kanka sagolasin

• Umarım bize de nasip olur

• yine en kesini kondom arkadaşım var spiral taktırdığı halde hamile kaldı

1|0
    0|0
  • kesin çözüm şudur ki geri çekilme yolu. eleman tam boşalma noktasına geldiği anda içnden çıkıcak ve dışarı boşalacak.

al sana en kesin çözüm :D

0|0
    0|0
  • Doğum kontrol hapı düzenli kullanılırsa adet düzenini sağlıyor. Tek yan etkisi kilo aldırabilir😕

0|0
    0|0
  • Dışarı bosalmak en iyi yontem

0|0
    0|0
  • sağlık söz konusu değil istediğin gibi rahatca yapabilmek söz konusu bence
    kesin çözüm yok ama güvenilir partner diğer çözümlerden daha iyi

0|0
    0|0
  • Hamilelikte korunma olmz zaten hamile kalmamak icin sipil taktir korkma bisey olmaz

0|0
    0|0
  • arkadasına soyle ıverı akıtmasın

0|0
    0|0
  • Hicbirisininde yuzde yuz koruma ozelligi yok. Ama yumurtlama doneminde daha az seks yaparsaniz o zaman hamile riski azalir. Evlimisiniz

0|0
    0|0
  • Hem bağlatacaksın hem spiral takacaksın :)

0|0
    0|0
  • gei çekilme yöntemi en mantıklısı ama bu evliler için ideal. yoksa bekarlarda kaza kurşunu olabilir.

0|0
    0|0
  • olalım tabi :)

0|0
    0|0
  • Neyi ogrenmek istersen sor kizim diyeyim sana. Senin yasinda oglum var yani. spral de taktirdi esim hapda kullandi. en son band yapisdirma cikti. koluna yapistir.
    Ama ben kendimi kisirlastirali beri hic birsey kullanmiyor esim. rahat etmek diyorsan en dogru yontem bu. ama yasiniz cok genc. tekrar damarlar geri baglanamaya biliyor. ileride cocuk isterseniz.
    Baskada ne bilmek istersen sor

0|0
    0|0
    • Ya ne kullanılabilir bunlardan başka alternatif olarak

• Rica ederim...
      Biz buyuklerin gorevi bu. bildigimizi anlatmak. gerisinide uzmanina sorarsin.
      Grsrz yegenim

• Teşekkür ederim yardımcı oldugunuz için yani insanların bunları bilmesi gerekir öğrenmek ayıp mı yani 😊

Kızlar Ne Diyor 1

• %100 bir yöntem yok , kaldıki çocuk sahibi olduktan sonra tüplerini bağlattığın takdirde bile 1000 De 1 ihtimalle hamile kalabiliyorsun...
    bana kalırsa kendini kontrol edebiliyorsa ve buna çok hakim ise geri çekme yöntemi mantıklı

0|0
    0|0
    • Tüpleri kapattıktan sonra o 1000/1 ihtimal olursa ben o çocuğu dogururum yicek ekmeği vardır derim

Yükleniyor...