Burclarla ilgilenenler burada miii?

Balik burcu hangi burclarla anlasabilir sizce? Oglak ile özellikle 😀

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• eski tecrübelerimden ve telefonla konuştugum 10nlarca kişileerden yola cıkarak, sana diyerum ki, bir balık bayanı, hanımı, ya da kadını, evlendiginde mutlu omak istiyorsa, mutluluktan castım huzur güvenli, sadakat, birbirlerine saygılı, ve yatakda gecen olaylar ve en önemlisi romantik kendi gibi, hayallerini gerçege bile dönüstürebilir.. tam bir aile babası olan, yengecle evlenmelidr.. tekrar söylüyorum kesinlikle test edildi ve onaylandı, yengec erkegi baık kadını mükemmel harika ouyor, ben kendim yengecim bu arada hepsini bütün burcları 2- 3 hatta 4 derkez denemişimdir, balık bir tanedir vazgecilmezdir cok özeldir, yengec onu napar eder mutlu etmesini ilir hiçde üzmeyecektir, tabi her yengec erkegi aynıdır bilemem, bu söylediklerim bende mevcut ordan biliyorum...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Balık-OğlakOrtaya iyi bir ilişki ve başarılı bir evlilik çıkması büyük olasılıktır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Akrep haric su burcuyla ve terazi basakla iyi anlasirim.. tesadufe yoruyorum, yoksa burc isine pek itibar etmem

0|0
    0|0
  • Balık burcuyum. Balıkla, özellikle boğayla, oğlakla, kovayla anlaşabilir.

Kovayla çok zor olur. Diğerlerini hatırlamıyorum.

0|0
    0|0
  • balikla anlaşır sadece ikiside kırılgan kırılmamak için birbirlerinin herşeylerine eywallah çekerler

0|1
    0|0
  • Balıklar çok zor geliyor

0|0
    0|0
  • bende oğlak ama anlaşabilir ya

0|0
    0|0
  • Akrep im balık ile anlaşıyorum

0|0
    0|0
  • Balığım, yengeç akrep boğa ve oğlakla iyi anlaşır.

0|0
    0|0
  • Akrep ile anlaşıyor

0|0
    0|0
  • Aslan

0|0
    0|0
  • Ben yengecim

0|0
    0|0
  • Balık koç ikizler yengeç ile iyi anlaşır boğa oğlak belki. Not: Balıklara güvenmem kuzu gibidirler yününe dokunursan kurban ederler

0|0
    0|0
    • Iyiyimdir ama sinirlendimmi de kaç evet 😄

Kızlar Ne Diyor 2

• Kimbilir ki. benide anca boğalar 😆

0|0
    0|0
  • Ohlak zaten basak ve balik burcuyla anlasabiliyor ve evlilik icin ideal burclar

0|0
    0|0
Yükleniyor...