Hamile kalma olasiligi yuzde kac?

Bakireyim ama erkek arkadasimin spermi degmis olabilir bunun yuzunden hamile kalan biri olmustu boyle bir durumda hamile kalma olasiligi yuzde kactir? lutfen dalga gecmeyin

0|0
10|17

En İyi Erkek Görüşü

• Simdi sen periyodun boyunca bir gun gebe kalma sansina sahipsin.. o gun bulunacak! Yeterli harekete sahip bir sperm donundan gececek iceri sizacak.. Yedi sn'de butun bu isler olup bitecek (sperm vucut disinda en fazla yedi sn yasayabilir) benim gebelik ihtimalimle ayni gibi.. ama sen yinede bundan sonra dikkatli ol.. nolur nolmaz sanssiz bir bedeviysen olmaz diye bir sey yok

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• yallah spermler yallah

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Sürtünme mi oldu?

0|0
    0|0
  • Neredeyse imkansiz.

1|0
    0|0
  • %77.

0|0
    0|0
  • bakirim ama 3 cocugum var benimde

1|0
    0|0
  • Valla daha 1 ay önce bir arkadaş vardı 17 yaşında çocuk aldırmak istiyorum diye yazmıştı o da aynı şekilde olmuş ve hamile kalmış

0|0
    0|0
  • sperm içine akıtmadığı süre zor hamile kalırsın...

0|0
    0|0
  • içine girip boşalmadıysa hamile kalmazsın cicim

0|0
    0|0
  • Cahillik diz boyu

0|0
    0|0
  • %00009

0|0
    0|0
  • Cok dusuk

0|0
    0|0
  • bence boşverrrrrr

0|0
    0|0
  • kzılık zarı bir koruma değil sperm geçişine karşı yani düşük bir ihtimalde olsa kalma ihtimalin var

0|0
    0|0
  • Evet riski var maalesef

0|0
    0|0
    • degdi mi bilmiyorum bile ama degdiyse de yugun miktarda degil boyle olunca risk azaliyor degil mi

• Simdi şöyle anlatayım sana meni de yaklaşık 20 milyon dan fazla canlı hücre var bunlardan sadece bir tanesi dölleme yapar onun için ister bir damla olsun ister hepsi ayni şey.. mühim olan boşaldığı yer

• %10-15

0|0
    0|0
  • %46,66666666666...

0|0
    0|0
  • vajinanın üzerine boşaldıysa spermler içeri girdiyse yüksek.. hamileliğin kızlıkla alakası yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• hamile kalmamışsındır ama spermin değdiği vulva hücrelerin mitozla ve tomurcuklanarak çoğalıcak kocaman bir vulvan olacak.

dalga geçmedim. ciddiyim.

0|0
    0|0
  • Hamile degilsin korkma

0|0
    0|0
  • Allah analı babalı büyütsün inş adını feriha koy

0|1
    0|0
  • İhtimal '0'
    bir daha yapmayın geri dönüşü olmayabilir

0|0
    0|0
  • İçine girmezse hamile kalmzsin

0|0
    0|0
  • vala ihtimal var. bak şimdi yapman gereken. ilişkiye çok yeni girdiysen hemen vakit kaybetmeden ertesi gün hapı kullan 72 saate kadar kullanabilirsin ama ilk 24 saatte yüzde 90 etkilidir. bu tip kazalar iiçn idealdir o ertesi gün hapları

0|0
    0|0
  • Azdır ama olur en yakın arkadaşımın başına geldi

0|0
    0|0
  • canım vajina agzına boşaldıysa yoğun miktarda sende boşaldıktan sonra ayaga kalkmayıp yattıysa sprem hucleri yürüüyp yumurtayla bulusablır ama dusuk bir ihtimal yüzde 3 gibi

0|0
    0|0
  • Yahu bakireyken nasıl hamile kalacaksın Hz. Meryem değilsin ya tövbe tövbe

0|0
    0|0
    • boyle bir sey duydugumdan dolayi dedim ahaha ama güldurdun gbhnjm

Yükleniyor...