Kapat

Masturbasyonu 1 aydır?

13 yaşımdan berı gunde ortalama 2 3 kez masturbasyon yapıyordum şu an 35 gun oldu artık yapmamaya karar verdım herahangı bır saglık problemı cıkar mı?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim doğru olanı yapmışsın. Ben de bıraktım kendime geldim. Sağlığa zararlıdır çok araştırdım. Dinen de haram zaten. Elini nikahlayan lanetlenmiştir diye hadis var. Sadece bir bayan seni davet etse ve kendine hakim olamıyacağını düşünürsen o zaman zinaya düşmemek için mast yapmana dinen izin var.
    Vücut otomatik depoyu boşaltıyor zaten. Yeni bıraktığın için düzene girmesi içinzaman alır Evlenince daha sağlıklı ve daha zevkli bir ilişkin olacak

0|1
    0|0
    • en saglıklı yorumu atmıssın yazdıkların cok rahatlattı teşekkur ederım

• Rica ederim. Zamanla kendindeki değişikliği farkedeceksin zaten. Sosyalleşeceksin, halsizliğin azalacak, sivilceler azalacak, herşeyden öte bu günahı işlemediğin için pişmanlık duymayacaksın. İnşallah iradene hakim olursun. Allah yardımcın olsun

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence daha iyi olacak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kaç yaşındasın 13 mü yani?

0|0
    0|0
  • seni tebrik etmek isterim doğru yoldasın hiç bir problem çıkmaz

0|0
    0|0
  • 10 gün içinde rüyalanmıyorsan taşakları topraga vermişsin demektir fabrika durmuştur

0|0
    0|0
    • cıddımısın l*n

• 35 gundur ıkı kez ruya gordum ama pek boşaldıgımı hıssetmedım yanı

• Agri çekmeyi goze aliyorsan yapma, bizim yapimiz bayanlarinki gibi degil, surekli sprerm depolaniyor, bosaltmak gerekli. tavsiye etmem, uzmanlara gore haftada en az 2 kez idealdir.

0|0
    0|0
    • tovbe ettım yapmıcam dedım ne onerırsın? ,

• Yahu niye tevbe ediyorsun anlamadim, yasak gunah degilki, abdestini alirsin olur biter

• bıyerde gunah oıldugunu gordum o yuzden ettım

Yükleniyor...