Kızlar, kışın kıl ve tüy temizliğinize neden dikkat etmiyorsunuz?

Özellikle kışın kıl ve tüy temizliğinize pek dikkat etmiyorsunuz. Kışın Kapali ve koyu renkler (pantolon ya da opak çoraplar gibi ) giydiginizden dolayi bunlari pek onemsemiyorsunuz. Neden useniyorsunuz?

0|0
8

En İyi Kız Görüşü

• lazer yaptırdığım için yok öyle sorunum :)

0|0
    0|0
    • Nasil yani hic cikmiyormu artik? Pahali biseymi bu kaca mal oldu? Birde belki ozel ama heryerinemi yaptirdin lazeri? Uatanma ya da cekinme falan oluyormu?

• Ok tesekkur ederim

• E i G den baska verebilcegim bisey yok. Saglicakla kal

Kızlar Ne Diyor 7

• Daha yeni aldım len iftiracı

0|1
    0|0
  • kisin görmüyorlar diye degil acele banyoyap cik üsüyorlar hava soguk yazin rahat her odada alirsin

0|1
    0|0
  • yaz kış fark etmez kadın dediğin pürüzsüz olur

1|1
    0|0
  • Kışın kimse görmucek diye daha rahatiz 😂😂😂😂

1|0
    0|0
  • Kim diyo ya temizligin yazi kisi mi olur

0|0
    0|0
    • Ben diyorum bazi kizlar temizlenmiyor. Ama senle ayni fikirdeyim, temizligin yazi kisi olmaz elbette. Temizligin her zaman yapilmasi gereklidir

• canımız acımasın diye

0|0
    0|0
  • soğukta ağda yapmak resmen işkenceeeee

0|0
    0|0
    • Bence agda yapmak iskence. Yazin da agda yaptiginiz yerler ter vs. den dolayi kasinmiyormu?

• evet zor ama temizlik için şart.

• Pekala kendinde yapabilirsin. bayan dahi olsa bir baskasinin sizin mahreminizi gormesi ve belkide bunun uzerine kendince yorum yapmasi hic hos ve dogru bisey degil bence. Ama onemli olan tabiki sizin dusunceleriniz. Yinede temizlik guzel bisey. Kadin vucudunda temizlenip agda yapilan yer kadar daha guzelbisey yok sanirim.

Yükleniyor...