Genişlemesi mümkün mü?

3-4 yıldır cinsel ilişkimiz var o da ayda 1-2 oluyor hatta yazları başka şehirlerde olduğumuz için olmuyor. Vajinamın genişlediğini söylüyor. Çocuk falan doğurmadım bu kadar az ilişkiyle nasıl olur? Masturbasyon da yapmam. Neden böyle olmuş olabilir

0|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• Vajinadan çocuk çıkıyor, o kaslar o kadar esnek yani. Cinsel birleşmede kadın zevk aldığı olcude penisi bir eldiven gibi kavrar. Sucu kendinde arama bence.

1|0
    0|0
    • Ben de onu düşündüm evlenince millet haftada 3-4 kere yapıyor çatır çatır çocuk doğruyor. Onlara bir şey olmuyor da bana neden olsun ki :/ ama o neden böyle hissediyor o da aklımı kurcaladı

• Bu ihtimali düşünmemiştim ama sanmam. Anal istiyor ben de onu yapmak istemiyorum. Zevk almadığı için istiyor sanırım.

• Asla yapma.

En İyi Kız Görüşü

• penisi kürdan gibi sana suç atıyor embesil. eminim sen içinde hissetmiyorsundur bile o penisi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• O kadarla genişlemez bence. Penisi ince mi?

0|0
    0|0
    • Başka penisler görüp bilmediğim için ince mi değil mi bilmiyorum neye göre belirleniyor

• çapı yani enden ölçümü önemli. penisi kalınsa genişlemiş demez o kadar az ilişkide.

• Onu bilemeyeceğim

• O kadar azla olmaz

1|0
    0|1
  • Halt etmis iste... hic bisey olmaz hemde hic..

0|0
    0|0
  • yapısal gereği olmuş olabilr. üzün süre ilişkiye girmemeyle daralması gerekir ama istersen bir jinekoloğa görün

0|0
    0|0
  • yalan söylüyor arkadaşım madem siz aynı yerde değilsiniz senden şüphesi var. Kafasındaki şüpheyi öğrenmelisin ve bunu yok etmelisin. seni çok düşünüyor sanırım kıskanıyor veya korkuları var senin için.

0|0
    0|0
  • Zamanla genişlemesi çok normal, fazla takılmayın bu konuda.

0|0
    0|0
  • Bahane aramis

0|0
    0|0
  • Evet genişler

0|0
    0|0
  • Fazla Kalındır Ondandır.

0|0
    0|0
  • Gayet normal genetik yapınızla alakalı bir durum

0|0
    0|0
    • Önceden öyle değilmiş sonra değişmiş. Genetik olsa başından beri aynı hissetmez mi

• Öyle bir kabalık yapmazdım

• Yapılmaması gerekir zaten yapanida barindirmamak gerekir

• sallalıyor kegel egsersizi yap her zaman taşşş gibi olur merak etme

0|0
    0|0
  • Esneklik alakalıdır

0|0
    0|0
  • bir de ben bakabilir miyim...

0|0
    0|0
  • Ayda 1 2 dafa yapıyosanız fazla ıslanıyosun galıba rahat olunca ona oyle gelıyo bence

0|0
    0|0
  • yalan bence

0|0
    0|0
  • başkasına mı veriyon diye test ediyor seni

0|0
    0|0
  • Ben bunları okuyunca deliriyorum benim. neden hala aktif cinsel. haytım yok siz nerede yasıyorusunuz
    Ayrıca vajina o kadar genislemez seninki senden sıkılmış galiba uyduruyor

0|0
    0|0
  • Bunun için bazı yöntemler var yani daha sıkı hale getirmek için ve gayet de basarili sonuçlar elde ediyorsun

0|0
    0|0
  • Ben kızla çok uzun bir süredir her gece anal yapıyorum. Bir sorun yok. Sende biraz rahat ol artık.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• genişlemesi çok doğal kegel egzersizlerini dene

0|0
    0|0
  • Saçmalamış iyce geri , oyle bisey olmaz yaptıkça daralıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...