Kızlar neden birbirine mast yaptığını söyleyemez?

Kızlar neden birbirine mast yaptığını söylemez, tuhaf karşılanır hatta ya da utanırlar benm en yakım arkadasım bilir mesela onun dıaında birine söylemem zatende ama kızlarda öyle bir utanma var sanırım nedendir bu

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Sanki biz haberleşip de hallediyoruz
    Haydi beyler yapıyoruz hurrraaaaaaa :)))

1|0
    0|0
    • Erkeklerde yapmayan çok az ama şimdi kızlarda yapmayınca normal karşılanıyor mesela benim arkadasım yapmıyor yapmayan kızda var ama maat yapmayan erkek nadir. Oyüsden

• Bizde istemsiz oluyor zaten rüya vs siizn gibi değiliz
      Siz kurcalamadığınız sürece kafanız rahat

En İyi Kız Görüşü

• toplumda kızların insan değilmiş gibi görünmeleri erkeklerin yaptığı herşeyi kızlarda garip karşılanması gibi düşünceler ister istemez bilinçaltımızı etkiliyor belli bir yerden sonra doğal şeyleri bile ayıp zanneder oluyoruz

1|0
    0|0
    • birde kızların bazılarıda gerçekten yapmıyor çünkü kızlar için olmasada olabilir birşey erkekler gibi değil yani buda ayrı bir nedeni

Erkekler Ne Diyor 11

• ezik oldukları için. güya yapmadım diyerek mast ın gereksiz ve basitçe bir hareket algısı yaratmak istiyorlar. ne varki doğal bişey oysa.

1|0
    0|0
  • kendin söyledin nedenini zten

0|0
    0|0
  • Hayatları yalan o yüzden

0|0
    0|0
  • Ilk defa duymus ayagina yatmalari yok mu al kafasina surt duvaraaa

0|0
    0|0
  • serbest konuşamıyorlar öçünkü özgüven yok

0|0
    0|0
  • çok ayıp yaaaaaaa

0|0
    0|0
  • Bizde ayniyiz herkese nye soyleydlim

0|0
    0|0
  • Hic mast yapmayanda olur mu yani nasil ne yapiyo aklina hic mi gelmiyor

0|0
    0|0
  • Aynen kızlar mast yapar ama konuşmaya gelince inkar ederler

0|0
    0|0
  • Kizlar orgamz yapmayı kötü birsey gibi görüyorlar. Ama evlenince tüm detayları yakin arkadaşlarına anlatıyorlar.
    Yani gayriresmi ise anlatmaz. Hafif bayan olarak algılanmak. istemez
    ama resmi yani nikahı ise Her şeyi anlatır.

Tüm erkekler yapAr. Yapmayan yoktur. Yapmayan bayan da bir sorun vardır bence

0|0
    0|0
  • Sanki biz erkekler gurup kurup birlikte yapıyoruz :D

0|0
    0|0
    • Erkeklerde yapmayan çok az ama şimdi kızlarda yapmayınca normal karşılanıyor mesela benim arkadasım yapmıyor yapmayan kızda var ama maat yapmayan erkek nadir. Oyüsden

• mast yapmıyan erkek yoktur herkes yapar.

• İşte kızlarda öyle değil

Kızlar Ne Diyor 3

• Yapmıyoruz da ondan :/ ilk defa senden duydum

0|1
    0|2
  • ben de yapsam söylemezdim

0|0
    0|1
  • Söyleyince sanki ilk kez duyuyor gibi yapıyorlar geneli kafalarını duvara kıvılcımlar çıkartarak sürtesim geliyor.

0|2
    0|0
Yükleniyor...