Cinsel terapistlik sizce Türkiye'de iş görür mü?

Hocamız bu alanın daha iyi olduğunu, çünkü iyileşmeyi gördüğümüz için mesleki hazzın daha yüksek olduğunu söylemişti. Ama bu bozukluklar için terapiste giden var mıdır sizce?

Güncellemeler:
🏩🏨
🌂🌂

0|0
7|32

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye'de cinsel rahatsızlıkların büyük nedeni psikolojik olduğu göz önüne alınırsa kesinlikle iş yapabilecek bir meslek.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• erkek hastalar çok olur da kadın hastalardan pek rağbet olmaz sanırsam.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Cinsellik konuşanı hemen yanlış anlayan barzoların ortadoğusunda giderler bayan terapiste sonra tecavüz ederler kadınında ruh sağlığı bozulur

2|1
    0|0
  • Pek çok cinsel problemin tedavisi terapidir hatta psikiyatrik tedavinin temeli terapi tabi duruma göre ilaç tedavisi de verilir ancak performans sistemi yüzünden doktorlar terapi yapmıyor/yapamıyor
    Sen kendin özel klinik açarsan pek çok hastan olur ve terapi çift terapisi olacağı için bekarların veyahut da partneri olmayanın sana geleceğini sanmıyorum sarkıntılık düşündüğünden daha az olur... Önü açık ancak eğitim süreci uzun

1|0
    0|0
  • Hiç gitmedim, ama Türkiye'de cinsel terapistliğin aşırı derecede iş göreceğini tahmin ediyorum.

1|0
    0|0
  • Çok popüler bir meslek.

1|0
    0|0
  • Bizim toplumumuzdan bahsediyoruz, sorunlari birbirlerinde arayan insanlarin oldugu toplum. Bunu cok ayip bulurlar, hic sanmiyorum :)

1|0
    0|0
  • Genel itibari ile bizim terapistler hastasını şaapabilir:/

1|0
    0|0
  • Evet cinselliğin bu kadar sevildigi ülkemizde

1|0
    0|0
  • Görmez bence.

1|0
    0|0
  • Eskiden olsa Hayır derdim ama artık kadınlarda daha bilinçli ve çözüm odaklı bence madden ve manen tatmin derecesi yüksek bir alan.

1|0
    0|0
  • Dayak yersin..

1|0
    0|0
  • Illaki vardir

1|0
    0|0
  • Bizimkiler terapiste yellenir yani.

1|0
    0|0
  • nasıl yardım edersiinz ne konuda

1|0
    0|0
  • sanmam

1|0
    0|0
  • Ünlü sexolog var zaten 😇 ondan feyz alabilirsin.

1|0
    0|0
  • Oyle bir meslek varsa gidip okurum valla paranjn dibine vururum

1|0
    0|0
  • hocaya inanan olursa neden olmasın

1|0
    0|0
  • Tabiisi görür ya toplumun büyük bir bölümü sadece vajinismus zaten

1|0
    0|0
  • Eğitimi türkiyede varmıki uzmanımız olsun?

1|0
    0|0
  • tabela yaptıracağın zaman baya geniş ve açıklayıcı olması lazım ;)

1|0
    0|0
  • Büyükşehirlerde eğitimli ve sosyo ekonomik durumu yüksek çiftlere tedavi açısından yardımcı olabilirsin. Anadoluda bu iş yapılmaz tabi.

1|0
    0|0
  • Hastalarin erkek olursa isin yaş diyorum😄😄😄

1|0
    0|0
  • bence tutar , millet aştı artık kendini...
    en azından sorunu çözmek için işin ehli ortada olur..

1|0
    0|0
  • gittim ama egitimciler yetersiz kadin sarkmisti resmen teklifte bulundu

1|0
    0|0
  • bayan olursa giden çok olurr

1|0
    0|0
  • Tabi is gorur aksamlari isede cikarsan super olr

1|0
    0|0
  • var mı bılmiyoruz ki oyle terapıst olsa bos kalmaz bence sapık cok turkıyede

1|0
    0|0
  • Bence türkiyede bu işi bayanların yapması riskli tacize tecavüze ugrayabilirler

1|0
    0|0
  • Var ama çok az. Tabi terapist de ona göre az. Aile terapisi filan da yapıyor bazıları.

1|0
    0|0
  • ben gitmek isterdim :)

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 6

• bizim insanımız cinsel terapisti ya or. spu sanar ya da onda zaten cinsel hiç bir sorun yokki tövbe de gız :D

1|0
    0|1
    • valla cinsel terapistin alanına giriyor mu bilmiyorum ama cinsel konularda yönlendirme arayan ebeveynler olabilir çocukları için. benim ailem aramıştı en azından :D

• Cok fazla olur hocaniz hakli

1|1
    0|0
  • görmez canım burası türkiye biliyorum ben gördüm ilşkiye giremiyor kocasıyla tutuyor sokuyor başarılı olamiyor çift sen seks yapıyorsun filan tutmaz canım

1|0
    0|0
  • Sanmıyorum gittiklerini. Prezervatif diye çorap takan insandan ne beklersin?

1|0
    0|0
  • görür yani gerekli

1|0
    0|0
  • giden varda bu biraz risklibir bölüm. yani karşına geçip ne gördüğünü ne yaptığını değil bizzat cinsel hayatlarını anlatıyorlar. Ayrıntılarıyla hemde bunları duymak istediğinden emin misin... alanın bu olcak sonuçta

1|0
    0|0
Yükleniyor...