Penis küçülmesi neden olur?

1 sene öncesine kadar 65 kilo 1.80 boyundaydım ve penisim 15-16 cm'di. şu an 80 kilo oldum ve penis boyu 12 cm ye düştü bu Nasıl oluyor? Eski haline Nasıl gelir neden böyle oldu çok taktım kafama. Peniste küçülme diye bir durum var Mıdır. Ne yapmalıyım

0|0
3|22

En İyi Kız Görüşü

• sen kilo aldığın için onun etrafında artan yağ tabakasının içine gömülüyo zayıflarsan eski halini alır korkma :D. bir erkek olarak senin bunu bilmemen ve benim bu soruya cevap vermem ne kadar ilginç oldu...

0|2
    0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Kilondan dolayı yağ tutmuş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• demekki kilo vermen gerekiyor :D hoş böyle bir durumuda ilk defa duyuyorum :D

0|0
    0|0
  • Yağ tabakasindan kaynakli bir durum. 80 kilo olana kadar baya bir yağ biriktirmis olmalisin ki penisin yağ tabakasinin arasinda kaybolmuş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Kilo verirsen döner eski haline.

0|0
    0|0
  • gobegı zayıflat buyur yıne:)

0|0
    0|0
  • kilo alınca küçülüyor normal birde fazla mast yapmaktan olur fazla asılma küreklere

0|0
    0|0
  • küçülme değil o kasık bölgesindeki kilo artışından olan yağlanmadan dolayı, kilo ver eski boyutuna ulaş

0|0
    0|0
  • Küçülmemiştir 80 kğ olup kilo alunca pubik yağlanmadan dolayı ölçüm hatası yapmışsındır. Oysa 12-15 cm penis boyu Türkiye için norm değerler içindedir.

0|0
    0|0
  • oha o nasıl bir olay ya. ilk kez senden duydumm.. demek ki kilo alınca kasık bölgende kilolanınca alet içeride kaldı o yüzden de küçük görünüyordur.

0|0
    0|0
  • Zayıfla :) hacı benim çok zayıf halimle neredeyse senin şimdiki kadar 13 cm :) takma

0|0
    0|0
  • kilo almışsın işte hacı

0|0
    1|0
  • Kasık yağı diye bir durum var ama 3 cm farketmemesi lazım.

0|0
    0|0
  • töbe yarabbi

0|0
    0|0
  • köküne yağ birijince öyle olur

0|0
    0|0
  • penisinin etrafını sarıyor yağlar

0|0
    0|0
  • Kilodan