Anlamıyorum başkası ile nasıl yapıyorsunuz ?

Şimdi sorum kızlara.. Erkeklerde cevaplayabilir.. İlk aşkın oluyor evlilik hayalleri kuruyorsun cinselliğe dair birşeyler yaşıyorsun hadi pskilojin bozulmasın diye önden ilişkiye değilde başka türlü cinsellik yaşoyorsun ( anal oral vs.. ) evlilğe kesin gözüyle bakıyorsun..Ölsem onsuz yapamam diyorsun.. Sonra kavga ayrılık bir daha geri gelmiyorsun...Peki soruyom sana ey vefasız başkasına nasıl dokunacaksın ? ! Peki o başkası seni temiz bilirken onun gözlerine bakarak nasıl ilişkye girceksin...

Güncellemeler:
Saçma cevaplar atmayın lütfen :) kızlar sizde erkeklere sorun aynısını cevaplayalım halla halla ben şimdi kızların bakış acısını merak ediorum. biraz mantıklı gidin kız ve erkek bu durumda farklı oluyor. ben ne nane yediysem evlenceğim insana rahatca anlatırım ama bir kız anlatamaz bu toplumumuzun değişmez kuralı.. Merak ediorum mesela ben kız arkadasımla bunları yaşarken ben başkası ile yaparım diyordum ama o ben asla yapamam diyordu asla dokunamam diyordu.. Eeee ayrıldık hanımefendi...
Şimdi ne olacak yani onu diyorum kimse ile evlenmeyecekmi ( hahahaha gülerim ben buna :D ) Evlendiği adama ne diyecek.. Ben böyle böyle yaşadım mı diyecek adam tekmeler gönderir yalan mı doğru.. Beni nasıl unutcak herşeyin ilkini benimle yaşamış... Bırakın masal okumayın bana lütfen biraz gercekci olun...
Ben anlatamıyorum galiba ? TAmam aynı şeyler benim içinde gecerli biliyorum ben kendimin ne diyeceğini biliyorum ama bir kız ne yapar onu merak ediyorum ? En iyi cevaptaki arkadasım durumu anlamış ona göre cevap atmış sizde bi anlayın yahu ! Bir kızın ne yapacıgını merak ediorum o kadar.. !

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• senle evlenecek olan kıza sorarsın bunu..büyük ihtimalle oda sana yalan söyleyecek...

0|1
    0|0
    • aynen... ama ben bulurum onun yalanını :D

• Uzun hikaye yaa :D Anlat anlat bitmez. Bu ne böle milletin ortasında reklam verir gibi :D

Kızlar Ne Diyor 9

• Sana ne oğlum nasıl yaşarsa yaşar. Artık seni ilgilendirmez bu durum. Belki onu, senden daha çok seven biri çıkar, ne biliyon. Hadi şimdi git bi bardak su iç. Kıskançlığın lüzumu yok, kaçmış o tren.

0|1
    0|1
  • toplumumuzun değişmez kuralına sokayım. sen herşeyi yaparsın ama kız yapamaz öyle mi? siz herşeyi hakediyosunuz böyle düşündüğünüz için.

3|0
    0|2
    • ahh akılsız yawrucum ben herşeyi yaparımmı dedim sana :D niye aklınız kıt olur sizin anlamam yaa

• ''ben ne nane yediysem evlenceğim insana rahatca anlatırım ama bir kız anlatamaz bu toplumumuzun değişmez kuralı..'' bunuda dedem yazdı zaten, bay zeki :D

• kız tek başına dokunmadıya..sende ona dokundun..sen nasıl evleneceksen başkasıyla oda öyle evlenecek...

3|0
    0|0
  • bunların üzerine gidebiliyosa o kız artık tahammülü kalmamış çok dolmuştur,ve gidebildiyse eger tekrar aklına asla gelmezsin.

0|0
    0|0
    • KESİNLİKLE BİR DAHA ASLA AKLINA GELMEMMİ YANİ :( AMA BEN İLK AŞKIMI HİÇ UNUTMADIMKİ :(

• nakata korkma abisi gelirsin ;)

• ne yaptıysan artık kıza arkasına bakmadan kaçmış gitmiş merak etme sana olan nefretinden seni sileceği için bilincaltından yeni sevgilisine ilkiymiş gibi bakar. sende unut artık onu artık sevseydi dönerdi üzme kendini

• Erkeklerin duyguları yok mu?

Kadınlardan ne farkı var erkeklerin? Onlar yaparken iyiydi de.

2|0
    0|0
  • Amerikalılar nasıl yapıyorsa :DD

0|0
    0|1
  • çok içten gelerek söylüyorum senin gibileri allaha havale ediyorum kirlettiğin kızların ahı döner dolaşır bi gün yakana yapışır sen rahat ol

0|0
    0|0
    • tipe bak yaa :D daha bir kız kirletmedim yurekten sevdim birini onunla beraber oldum ama ondanda ayrıldık elimden geleni yaptım yinede barışamadık... lafı nerenden anlıyorsun cok merak ettim şimdi

• Neden ayrıldığınıza bağlı. Bir kız aşkından öledebilir ertesi gün öyle bir şey olur ki seni hatırlamayadabilir. Ben o kızın yerinde olsaydım sana asla geri dönmezdim. Şu konuşma tarzına bakar mısın? O kız diye insan değil mi? Hem dürüst olmasını istiyorsunuz hem anlatamaz diyorsunuz? Diyelim anlattı o zaman da istemiyorsunuz. Erkek olsaydın da sahip çıksaydın sevgiline. Hem de ilk aşkıymışsın. O kız da biraz akıl varsa sana dönmez. Sana dönmeyecek birini bu kadar düşünme. Gözlerim yaşardı.

3|0
    0|0
    • Dönmesin dönsünmü dedim :) Sahip cıktım elimden geleni yaptım gel barışalım dedi.. Ben düşündüm onun yerine ilerisini onun düşünmesi lazımken.. İyi tamam dedim eyvallah dedim ;)

• o zaman salla gitsin o düşünsün

• alkışlıom seni :)

• he canım he. evleneceğim adamda eminim çok temiz olacak zaten, kesin kendini bana saklayacak tabii tabiiii :D o hiç utanmayacak benle ilişkiye girerken ama ben utanacam öyle mi? he he :D:D

3|0
    0|0
    • erkeğin bakiri olmaz zaten eğer sıfat doğru kullanılsa erkeklerin çoğu or... pu zaten

• aynen öyle ;)

Erkekler Ne Diyor 6

• Hep diyorum:

Her kezin bir sevgilisi var aynı senin dediğin gibi ve iyi kötü bir şekilde cinsellikte bir şeyler yaşıyorlar. Her ikisi de sensiz olamam, yaşayamam, başkasının tenine dokunam gibi klişe laflarla ergence konuşmalarla bir birini avutuyorlar. Sonrada bir şekilde ayrılıyorlar.

Her ikisi kendilerine yeni birini buluyor, bu arada da ne gariptir her ikisi başka tenle dokunup başka kişilerle bir şeyler ya yaşıyorlar yada evlenip gidiyorlar.

Şimdi ben erkeğim ben yaparım diyoruz yaa, hatta vay be adama bak dün benim koynumda olan kadını aldı, nasıl aldı acaba diyoruz yaa :))) şimdi gerçekçi düşünelim.

İyi de be arkadaş her erkek iyi kötü bir kızla bir şeyler yaşıyor. Hepimiz bir birimizin dokunduğu okşadığı ve hatta bir şeyler yaşadığı kişileri alıyoruz.

Fark ney biliyor musun? Fark şu:

Kimimiz bunu biliyoruz ve o yüzden geçmişini sorgulama gereği duymuyoruz. Kimimizde ben erkeğim ben yaparım öyle kızı da almam diyoruz ya. İşte tamda bu noktada kızda "ulan ben bu adama falancaya anal, oral hatta önden verdim desem beni almaz. Eee ne yapacağım o zaman söylemeyeceğim" diyor.

Ve evleneceği ve bu mantıkta olan erkeğine bunu söylemeyip ondan gizliyor. Anal yapmamış gibi davranıyor, hiç sevişmemiş gibi davranıyor ve hatta gerekirse düğün tarihini bile adet gününe dek getirip "bak kızlığımı sen bozdun" diye de erkeği bir güzel kandırıyor.

Bu arada neden, Neden başka bir tene dokunmasın ki? erkek söylediği ve söz verdiği sözleri tutmuyorsa, kadın hiç tutmaz. İşin daha vahim tarafı ne biliyor musun? Kadının söz verip tutmayanına en fazla o... derler ve bundan da çok bir şey kaybetmez. Ya söz verip tutmayan erkeğe ne denir? benim bildiğim d*önek veya başka şeylerde denir ve bu daha vahim bir durum. Çoğumuzda bunu biliyoruz ama işimize gelmediğinde susuyoruz, hangisi işimize gelirse onun doğru olduğuna inanıyoruz. Kusura bakmayın ama şahıs olarak olaylara o suçlu, kabahatli veya ben suçluyum diyerek veya ben erkeğim o bayan mantığıyla olmuyor.

hepimiz gerçeğin ne olduğunu çok iyi biliyoruz ama gerçekler acı olduğu için işimize gelen taraftan olaya bakıyoruz. Biraz gerçekçi bakarsak aslında erkek içinde durumun hiç iyi olmadığı ortada.

Ne demişler ne kürek gibi hep ona hep ona ol, nede keser gibi hep bana hep bana ol, olacaksan testere gibi bir san bir bana ol. Adil olmak gerekli.

Bu arada yazımı şahsi olarak algılama, ben senin genel sorduğun gibi genel bir cevap verdim.

2|0
    0|0
  • çok saçma bir bakış açısı dostum.

0|1
    0|1
  • sen nasıl bakıcaksın karının yuzune ben senin ilkin degil cok kız becerdim senden önce diyebilecekmisim

0|0
    0|0
  • ya sahtekarlığı aşık olunca göremiyorsun işte.

0|1
    0|0
  • o kadar hassa olsalar ( yapanlar için) hiz yaparlarmı

0|0
    0|0
  • davul bile dengi dengine olmalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...