İstenmeyen gebelik ve aldırma?

arkadslar daha önce istenmeyen bir gebelik yaşadım eşimle gittik ve aldırdık şu an yne aynı durumdayım aldrsam 2 üst üste kürtaj sonucu kısırlık olur mu? henüz cocuk sahbi değilm ilerde dşnüyorum eşimde bebeği istiyor eşim olmadan aldırabilir myim bide haberi olmadan? onun izni gerekiyır mu

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım eşinden habersiz çocuğu aldırman hem dinen hem insanlık açısından doğru değil. o çocuğun tek sahibi sen değilsin. ayrıca neden aldırıyorsunuz. doğur. bak zaten çocuğun yokmuş. ileride yapmak istersin bu kez de çocuğun olmaz kafanı taşlara vurursun.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Haberi olmadan aldirman ona haksizlik olur en basta, onun da cocugu sonucta ve ilk gebeliklerde bebegi aldirinca ileride cocuk olma ihtimali dusuyor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Hamile kalma şansın azalır kürtaj yapıldıkça. Aldırma kesinlikle.

0|0
    0|0
  • Eşinin imzası olmadan aldiramazsin. Kurtajdan dolayı vocuk sahibi olamama riskinde var tabi

0|0
    0|0
  • izin gerekecek evet imzası yani... ama yazık ya düşünme bile hem 2. ye üst üste çok zararlı... sana tek bir şey diyeyim şimdi tekrar aldırırsın ve sonradan istersin olmaz iyi düşün bir kez günaha girmişsiniz bunun da girmeyin sonuçta evlisiniz ha bugün ha yarın çocuk olacak zaten.

0|0
    0|0
  • Istemiyosan niye yapiyosun yazik degil mi

1|0
    0|0
  • Niye yapiyosunuz niye aldirıyosunuz a m k

1|0
    0|0
  • Üst üste 2 kürtaj çok büyük risk. İlkinde yaptığın hatayı tekrarlama derim.

0|0
    0|0
  • 2 defa kurtaj demek sıkıntı olabilir ilerde sıkıntılar olur eşin olmadan almazlar. imza atmalı

0|0
    0|0
  • Öncelikle şunu söyleyeyim:seni kınamıyorum. Bu herkesin başına gelebilir. Biz de bu durumda olabiliriz
    Zor durum
    Ama ben işin dini boyutunu düşünüyorum. Çok günah. Allah zaten rızkına kefil. Kocana haber ver bence.

0|0
    0|0
  • Yalan sa bu ki inşallah yalandır şakası bile çok iğrenç gerçekse eğer cinayet resmen Allah belanı mutlaka verecektir yani bir şekilde acısı mutlaka çıkar inan bana

0|0
    0|0
  • Korunma diye birşey var, hadi o bilmiyor sende mi bilmiyorsun, kısırlığı boşver günah bildiğin

0|0
    0|0
  • olur

0|0
    0|0
  • ne halt yiyonuz siz katil

0|0
    0|0
  • kürtajdan önce korunsaydınız keşke

0|0
    0|0
  • korunsanız olmuyor mu? yazık değil mi gereksiz yere bir cana mal oluyorsunuz?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bu ne ya.. hangi devirde yasiyorsun.. bebek aldirmak hobi yapmis gibi aldirmayi dusunuyorum diyorsun?
    He aldir..
    Hatta burada bizede daniski gunahina ortak olalim..
    Dogum kontrol diye bise var dimi!

1|0
    0|0
  • Çocuk istemiyorsan korunacaksın kardeşim bu ne ya hamileyim aldırayım saçmalığı oyuncak mı bu? ne kadar günah olduğundan haberin yok herhalde vicdanın nasıl rahat ediyor peki..

1|1
    0|0
  • İlk bebeği aldırınca bile gebelik zorlaşıyor senin yine olmuş bence aldırma evet esin izin vermeden olmaz anca kasaplara gidersin artık ne yaparlar orda bilinmez hem yazık günah cana kıymak yapma

0|0
    0|0
  • o sadece senin bebeğin değil.. Tek başına böyle bir karar alamazsın.

0|0
    0|0
  • 1. Eşinden gizli bu işe kalkışma.
    2. İlerde çocuk istediğin zaman olmama ihtimali de var. Örneklerini çok gördüm.

İstenmeyen bir gebelik olsa bile bir kere bir cana kıymışsın ikinci kez kıyma!

1|0
    0|0
  • Ya aldırma çok günah bak o sana kendini nasıl da sevdiricek :)

0|1
    0|0
  • Siz cocuk sahibi olmaya layik degilsiniz katil insanlar

0|0
    0|0
  • Yapma canım ya bu senin sınavın belki. Ilk bileti kaçırmışsın ikincisine bunu yapma. Onun 3 gunlukken kalbi olusuyomus nasıl kıycaksın ona. bir daha olamama ihtimali de var dogur gitsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...