Fiziksel aldatma mı, yoksa duygusal aldatma mı sizin için en büyük aldatma türüdür?

Aldatma fiziksel ve duygusal olarak iki guruba ayrılır. Fiziksel aldatma sadece bir iki saat ya da bir gece yaşanır ve bir daha tekrarlanmaz. Duygusal aldatma ise bir başkasına aşık olmaktır. Günümüz erkekleri fiziksel aldatmayı aldatma olarak görmezler ve onlara göre bu sadece bir ihtiyacın karşılanmasıdır.

Sizce fiziksel aldatma mı daha büyüktür yoksa duygusal aldatma mı ?

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• Erkekler için cinsellik bir ihtiyaç ben eğer onunla öyle şeyler yaşayamayacaksam başkalarıyla yaşamasına bir şey diyemem ama tabi o kişiyle bir daha görüşmemeli.Duygusal olarak aldatma daha kötü geliyor bana ...Yanımdaki kişinin başkasını sevmesi beni mahveder

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• İkisi de.

İhanet, aldatan insanın tavırlarından anlaşılır.

Platonik aşk yaşıyorsa, gözlerinden okursun.

Birisiyle aşk ilişkisi yaşıyorsa, suçluluk hisseder; bunu farkedersin.

Birisiyle cinsel ilişki yaşıyorsa; kişiliği değişir; bunu farkedersin.

Birisiyle hem aşk hem cinsel ilişki yaşıyorsa; yine farkedersin.

0|0
    0|0
  • Her ikisinde de bahaneleri vardır.Ama beni sevdiğini söylerken aslında bi başkasını seviyosa işte asıl aldatma budur...

1|0
    0|0
  • Benim için aldatma aldatmadır ayrımını yapmam.

0|0
    0|0
  • duygusal aldatma daha kötü.

1|0
    0|0
  • İkiside çok kötü ama duygusal aldatma daha da kötü.

1|0
    0|0
  • tabi ki de duygusal

1|0
    0|0
  • kesinlikle duygusal aldatma daha kötüdür

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• her ikisininde ayrı bir önemi var ayrıca bu ne kadar kazık bir soru böyle. ikisini de yaşamak istemez insan bu bakımda hangisini yaşarda agır bir durum olur. böyle bir insanı yanımda tutmamın hiç bir anlamı olmaz.

0|0
    0|0
  • başkasının teni başkasının gözüne baktıysa ne bu tene dokunabilir nede bu göze bakabilir herşeyin bir bedeli varsa aldatmadında bi bedeli olması lazım yargı sizde

0|0
    0|0
Yükleniyor...