Arkadaşlar lütfen yardım?

Yıllardır iliskiye girmedim ve kendimi buna hazır hissedince yaşamak istiyorum ama sanki iyi gecmeyecekmus gibi içimde korku var sizce bu yersiz bir korku mu ne düşünüyorsunuz?

0|1
3|26

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• Tecrübelerine güvenmelisin ve daha iyi olması için sakin olman ve cinsel isteklerin konusunda rahat olmanın iyi gitmesinin anahtarlarından biri olduğu konusunda kendini telkin et. Fazla dert etme ayıca. Çünkü bence kadının performansını erkek belirler. Kondurma kendine.

1|0
    0|0
    • Bide şey var tabi bunca yıl yaşamadım sanki yaşayınca özelliğim bozulacak gibi hissediyorum biraz duygusal bir his galiba

• Peki teşekkürler

• Rica ederim.

• Yersiz korku bence.. Uzun süre boşluk olunca biraz amatör kalacağını düşünüyor insan.. Ten uyumu sağlayacağın biri olursa sorun yaşamazsın

1|0
    0|0
  • ama yaş geçiyor gibi, ne zaman hazır oluncan ki :)

1|1
    0|0
    • Bilmiyorum ki çok istememe rağmen kendimi dizginliyorum evleneceğim insanla olsun ıstiyorum oyle biri de yok bilmiyorum

• umarım öyle olur da evleneceğin kişi sen akran ise senin gibi düşünme ihtimali çok zayıf, ona göre dizginle kendini :)

• Erkekler durmaz yapar buna eminim

• yersiz bir korku. ilk ilişkini çok da olumlu bekleme. ilklerde bazen olumsuzluklar olur. ama bu yıldırmasın. sonraki aşamalarda düzene girer

0|0
    0|0
  • Normal bir korku uzun yillar bisey yapmayinca unuttum yapamam mi acaba dersin stres basar

1|0
    0|0
  • ne zaman hazırsan o zaman yap bence

1|0
    0|0
  • Panik yapiyorsin yapma kendini sıkma rahat olirsun

1|0
    0|0
  • Belki de günah ondan korkuysn sen sen ol yapma evlnmdnn

1|0
    0|0
    • Evet o da var tabiki

• Bozuldu işte gelsene konusalimm

• sıkıntı yok kendini erkeğin ellerine bırak ama ayı olmasın

1|0
    0|0
  • Psikolojik seninki

1|0
    0|0
  • korku yarını almış götürmüş, bu korkuyla birlikte olsan çokta iyi geçse kötü geçti dersin kendine, ki kötü geçerse sonraları pek başarılı olamazsın

0|0
    0|0
  • Dünyanın belki de en doğal eylemlerinden biri. Kendini akışına bırak bedenin ne yapması gerektiğini biliyor...

0|0
    0|0
  • Bir şeyin tadını tatmadan bilemezsiniz. Bende yapmadan önce çok kafamda soru biriktiriyordum. Yaptıktan sonra herşey gitti kafamdan

0|0
    0|0
  • yersiz korku :))

0|0
    0|0
  • 45 e kadar dayandıysan brawo

0|0
    0|0
  • Yas kac

0|0
    0|0
  • Ne diyodum şoktayım..

0|0
    0|0
  • gerçek yaşını sorsam?

0|0
    0|0
  • çok zor bir soru sormuşsun... çünkü bu sadece sexle ilgili değil senin bir ömrünün yorumu olacak...

0|0
    0|0
  • özelden görüşebilir miyiz?

0|0
    0|0
  • bır an once yasamalısın

0|0
    0|0
  • Umarım iyi geçer. birlikte olacağın kişiye bağlı aslında, o tecrübeli kibar davranma biriyse endişe etmene hiç gerek olmayabilir ve mükemmel güzel geçebilir bence. Yalnız merak ettim yaşın kaç, bunca zaman neden bekledin? Dini sebeptense biraz daha sabretseydin diye söyledim yanlış anlama

0|0
    0|0
    • 37 yasindayim

• Anlama niyetin olursa, burayı kendi yazdıklarında birlikte yazılmayı tekrar okursan yeterli olur diye umuyorum. Açıklama yapsam aynı şeyleri tekrar etmiş olacağım. Gerek yok

• Ama birkaç şeyi çok yanlış anladığını rahatça söyleyebilirim. Öyle anlaşılıyor yazdığından

• Gereksiz korku bence cinsellik yasayan ya da korkan tek sen değilsin

0|0
    0|0
  • bu kadar kisi yasayip kotu oldugunu soylemiyorsa iyi biseydir herhalde diye dusun bence

0|0
    0|0
    • Sanirim yanlış anladınız önceden bir evlilik geçirdim zaten kız değilim güzel olduğunu da biliyorum korkum orgazm olamamak

• oyle olmus galiba :)
      su an bunu yasayabileceginiz birisi olmadigi ve aradan uzun zaman gectigi icin boyle dusunuyor olabilirsiniz
      o duygulari hissedebileceginiz birisi cikinca karsiniza korkunuzun yersiz oldugunu anlarsiniz

• Karşındaki kişiye bağlı birazda
    Anlayışlı ve işi bilen biri olursa sorun olmaz

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Evlenicekmisin

0|2
    0|0
    • Düşünmüyorum aslında ama ya evlenirsem o kişinin yüzüne nasıl bakarım diye yasayamiyorum biraz da

• Yıllardır bunu bekledim yas geldi geçiyor artık sabretmek de çok zor ama sanirim oyle yapmak en iyisi sağol canim

• Ben kendimden biliyorum canım çok pişman oldum 5 dk lık bişey sadece

• o korkuyu belki sevdigin yuva kuracak birisi olsa gecer

1|0
    0|0
  • nedir hissettiğin tam olarak bacım?

0|0
    0|0
Yükleniyor...