Gögüslerim neden büyümüyor?

19 yasindayim ve gögüslerim kücük 70 ya da 75 vardir ölçmedim ama kücük yani sonradan büyürmü ?

0|0
2|25

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle her sey zamanla düzelir bir kadını taşiyan ve gösterişli olan vucut memedir bunda her kadın veya kız gibi sende haklısın... Bir cok meme estetik ameliyatları yaptım... her sey zamanla düzelir taki 21 22 yaşlarında aynı duruyorsa o zaman ailenden genetik bir yapıda olabilir. Sizi sıkacak dar elbiseler tercih etmekten kaçının. Elinizden geldiğince sütyen giymemeye ve eve vardığınızda ilk iş çıkarıp göğüslerinizi salıp rahatlamanız olacaktır. Memeler dik dursun diye alttan sıkıştırmalı sütyen kullanan insanlar var. Bu çok yanlış bir bilgidir. Eğer kilonuz ideal seviyede ve siz memelerinizi zorlayıcı bir hareket yapmıyor iseniz o çok düzgün bir şekilde büyüyecektir... saygıar

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sütyen kullanmıyonmu?
    kaç kullanıyon bilmiyonmu?
    çaresini bulursan banada söle :)

0|1
    0|0
    • Yok sutyen kullanmiyorum kücük oldugu icin bide rahat olamiyorum o yuzden

• hımm benim gibi ama kullanıyom ben

Erkekler Ne Diyor 24

• vücudunuzla mutlu olmaya çalışın. yaratan gerekli hesapları yapıyor. ayrıca erkeklerin çoğu küçük meme sever. büyük seven azdır

0|0
    0|0
    • Haklisin

• Bu gün sana gösteriş yapanlar, yarın seninki dimdik dururken onlarınki göbeklerine sarkacak

• yapıya göre farklıdır herkes, kalçan büyüktür göğüslerin küçüktür,,, her ikisi küçük ya da büyük olabilir dert etme..

0|0
    0|0
  • Genetiktir. Ancak bazı söylentilere göre okşanırsa büyüyormuş ama öyle büyüyen bir göğüs çabuk sarkar diye düşünüyorum ve bu iyi bir görüntü sağlamaz.

0|0
    1|1
  • Mıncık lazım

1|0
    0|0
  • Küçük olsa ne

0|0
    0|0
  • hayat uzun herşey olabilir :D

0|0
    0|0
  • Erkek eli değecek onlara.

0|0
    0|0
  • şınav çek

0|0
    0|0
  • Daha ne büyüyecek bu yaştan sonra :)

0|0
    0|0
  • buyumesin en iyisi boylesi

0|0
    0|1
  • bence buyumez şansına küs :)

0|0
    1|0
  • daha büyümezler artık

0|0
    0|0
  • büyür merak etme. ilk reglinden sonra 10yıla kadar büyür doğuruncada tekrar büyür

0|0
    0|0
  • gögüsbüyütücü kullan

0|0
    0|0
  • sonradan büyür tabiki de şimdi neyine yetmiyor ki

0|0
    0|0
  • gerek yok öyleside güzel

0|0
    0|0
  • 21 e kadar yolu var ama egzersiz yapabilirsin bu arada

0|0
    0|0
  • Küçük olması herzaman iyi hamilelik döneminde tam yerinde olur

0|0
    0|0
  • Avuc ici kadar olsun yeter

0|0
    0|0
  • ellettir biraz

0|0
    0|2
  • Dert etme iş göğüslerde bitmiyor :D

0|0
    0|1
  • Boyunuz kaç uzun boylumusunuz. Söyleyebilirmisiniz?

0|0
    0|0
  • Hayır ne yazıkki. Anca emzirirken büyür. Ve Çocuk yaptıktan sonra sütlenirsen...

0|0
    0|0
  • fiziğin nasıl genellikle armut fizikli olanların göğüsleri küçük oluyor

0|0
    0|1
    • Zayıfım fizigim iyi

• o zaman bol bol masaj yap geriden ileriye doğru göğüslerine masaj yap zamanla büyür.. yani ellendikçe eskisine göre büyüdüğünü biliyorum

• Tamam anladm tesekkurler

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...