Sevgilimle cinsel birliktelik

Sevgilimle 4. yılımıza girdik ellemeler öpüşmeler var ikimizde 18 yasındayız artık birlikte olmak istiyoruz bunu bende cok istiyorum ama bakirelik sorunu var ilerde sorun olur mu diye düsünüyorum sımdı kötü yorumlarda bulunmayın ikimizde birbirimizi cok seviyoruz

0|0
3|19

En İyi Kız Görüşü

• 4 yıl iyi ama 18 yaş erken sağlıklı karar verme yaşı değil. yine birşeyler yaşayın biraz ileri gidin ama bir iki sene sonra tam olarak birlikte olun derim. pişman olma. evleniceğinizden emin ol yada ayrılırsan üzülmeyeceğinden emin ol.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Beş buçuk yıllık bir ilişkimi bitirdim ve bu dediğin şeyleri üç yıldan sonra çok düşünmüştük. Bir erkek olarak dahi bugün çok şükür dediğim tek bir şey var o ilişkimle ilgili, iyiki cinsel anlamda bir birliktelik yaşamamışız.

Hayatın ileride sizlere ne getireceği bilinmez, her şey bir yana hiç birimizin yarını bile garanti değil. Birbirinizi öperek ve okşayarak tatmin etmekten öte geçmeyin... Geçmeyin ki evlendiğiniz anın, evliliğinizin, birlikte bir hayatı paylaşmaya başlamanın, aynı yatağı paylaşmanın bir anlamı olsun ;)

1|0
    0|0
  • nasıl bi sorun olacağını düşünüyosun ilerde? sen çevrende her evleneni bakire mi zannediyosun? benim çevremde evlenen normal kızarkadaşlarımın hiç birisi bakire değildi de o açıdan soruyorum. hayatı nasıl yaşamak istiyosan öyle yaşa. o beden ve kontrolü tamamen senin insiyatifine verilmiş durumda. bunun için kimseye hesap vermek zorunda değilsin. tek bir kural var. o da mutlaka korunun.

2|0
    3|1
  • kötü yorumda bulunmıycamda ilerde sorun olacagını dusunuyorsan neden boyle bır duyguya kapılıyorsun bana sorarsan al pasaportu elıne ondan sonra yatak sporlarına basla nedenıne gelınce terk edılebılırsın terk edılmessen bıle 18 yasına kadar o kısının huyları karakterı oturmamıstır daha askerlıgı var askerlık degıstırıcek ne kadar guvenıyorsun ve en buyuk sorun hayatın garantısı yok ama olmıycak dıye garantı veremez evlenmeden ölebilir bakırelık senın ıcın sorunsa evlen ondan sonra...

1|0
    0|0
  • Bak beni yanlış anlama ama 18 yaşında yaptıklarına 22 - 23 yaşına gelince gülersin.Yani şuan daha ergenlik,gençlik ateşi dönemi.Daha üniversite falan okuycaksınız ki çok tehlikeli ortam.İlerde pişman olacağın bi işin altına girme derim ben.Ben sevişirim bakireliğim gitsin sorun değil onunla bunu yaptığım için pişman değilim falan dersen olabilir tabiki.Ben mesela öyle yapmıştım,hiçte pişman değilim şuan.Tabi ama bu iş erkeğin elinin kiri zararlı çıkar kızlar oluyor.İyi düşünmen lazım.

0|0
    0|0
  • sevgi bir yere kadar elbet birgün ayrılacaksınız. Erkek pek düşünmez sen düşün bunu zar önemliyse senin için bozdurma kendini önemli değilse beni benim için kabullensin evlenecek kişi diyorsan yap istediğini. Bakirelik Beyinde biten birşey vücut ile birleşir sen beynen bakireliğini vermişsin zaten iş zarın delinmesine gelmiş o kadar ;) Saygılar...

1|0
    0|1
  • ayrılacaksın bunu bilerek yaşa

0|0
    0|0
  • sorun olur. dokundurma bence

1|0
    0|0
  • Geri dönüşü yok iki yıl sonra ne düşünürsün bilinmez

1|1
    0|0
  • Çok gençsiniz bakireliğini verip vermemen konu değil bence ileride aynı hisleri hissetmeyebilirsin ona karşı işte o zaman belki pişman olabilirsin.

0|0
    0|0
  • 18 yaş , her şey için çok erken...evleneceğinizin garanti yok iken bekaretini verme...

0|0
    0|0
  • kötü yorum yapmayın demişsin

istiyosan yapıcaksan niye sordun

bu böyle başlar yarın iş bitince deyişir

düyün olmaz olsa da ne kalıcak gerdeye

0|0
    1|1
  • bi 4 sene kadar daha sıkın dişinizi bence..

1|0
    0|0
  • lise bitmiş ha gayret üni sonra evlinirsiniz sonra sabah akşam

1|0
    0|1
  • istiyorsanız yapacak bişi yok

0|0
    0|0
  • Herkes yine baslamis ahlak bekciligine size ne ulan ? Birisi ayrilacaksin demis birisi erkendemis. Birisi kocanin gozlerinin icins bakabilirsen yap demis. Size ne ogliim ?

1|0
    0|0
  • evlendiğinde kocanın gözlerinini içine utanmadan bakmayı becebiliyorsan yolun açık olsn

0|0
    0|0
  • daha yaşın küçük o kadar güvenme sevgiline bir hata yapma soonra geri dönmesi imkansız bir yola girmiş olursun

0|0
    0|0
  • Sakın yapma kendine değer ver biraz.

1|0
    0|1
    • Bir kiz bakire degilse degersiz yani oyle mi at cope gotsin ?

• Evlenmeden yaparsa öyle. Sen daha önce yatmış biriyle evlenir misin madem böyle düşünüyorsun

• çok erken ve gecici his ve erkeler öyle yaparsan her birlikte olduğuya yaptığını düşünürler haberin olsun

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 18 yasindasiniz ve 4. yiliniz ve 15 yasindan belli ellesiyorsunuz ? ilgincc

1|2
    2|0
    • son bi senedir cinsel muhabbetleri konusmaya ve ellemelere basladık

• Pişman olursun...

0|0
    0|0
Yükleniyor...