İdeal penis boyu sizce nedir?

İdeal penis boyu sizce nedir? İdeal penis boyu sizce nedir?

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• 8-15 arası ideal
    neden mi?
    bu ideal meselesi cinsel zevk için değil çocuk yapmak içindir. cinsel zevk için penis ölçüsünün önemi yoktur.
    rahim normal konumda 8-9 cm derinlikte büzülmüş kese gibi duran bir organdır. cinsel ilişki anında esnek yapıya sahip olduğundan en fazla 15-16 cm ye uzar.
    çocuk yapmak için en ideal en elverişli durum rahim önüne boşalmaktır ki hemen rahim ölmeden spermleri kapsın. çünkü vajinal akıntı spermi öldürür. canlı olarak rahme ulaşması için rahim önüne boşalmak avantajdır. bu nedenle 6-9 cm derinlikteki vajinaya en az 7-8 cm penis gerek. 15 cm ye kadar esneyen bir vajinada da daha fazla esneyince acı vereceğinden penisin de 15 olması idealdir.

gelelim zevke. vajina içerisinde zevk almayı sağlayan bir sinir ağı yok. tüm zevk noktaları dışta. merkez klitoris.

bakın aslında araştırmayıp okumadığınızdan farkına varmadan günaha giriyorsunuz. Allahın ilk emri okudur. okuyun araştırın.

bizi yaratan o. sistemi yaratan o. ilişkiyi emreden de o. tövbe haşa o bizim gibi salak değil ya. neden zevk alınacak yeri derinlere gizlesin. her işi kolaylaştırmış herkes ulaşsın diye dışa koymuş.

değişik ölçülerde penis yaratan Allah buna göre de her ölçüye uyacak şekilde esnek yapıda vajina yaratmış. hem uzun hem kısa penis yaratan neden adaletsilik yapsın. neden derine koyup uzun penislilere imakn tanıyıp kısa penislileri mahrum bıraksın. akıllı olun akıllı. okuyun. ama hurafeleri değil. bilim adamlarının yazdıklarını

0|0
    0|0
    • Konun uzmanı :Bilmeden okumadan akıl vermek doğru değil insanları yanlış bilgilendirmeyin. Klitoris dışarıda doğru ama klitoris sinir uçlarının devamı vagen içerisinde G noktası denen yerdedir vajinal uyarımı vajinal orgazmı sağlar. Biraz detaylı okur araştırdığınızda verdiğiniz bilgilerin eksik olduğunu göreceksiniz.

• @ustabaşı arkadaşım ben sizler gibi internette yalan yanlış yerlerden bilgi almıyorum. dedi kodu siteleri bana eğitim aracı oamaz. benim bir sürü prof arkadaşım var. ayrıca kendim de araştırmacıyım.
      esas bilip bilmeden yazan konuşan sizlersiniz. sen mutlaka o G noktası saçmalığını internetten duysan da yerini bilmiyorsundur. ama ben sana açıklayım. idrar kesesi altında skene bezi vardır. çıkışı üretra yanındadır. işte bu skene bezi üzerinde olduğu idda edilir. henüz hiç bir kimse yerini tam söyleyememiştir. ama bölge olarak skene bezidir. buraya baskı yapılınca idrar kesesi skışır ve işeme hissi oluşur. çok nadir kadın bunu cinsel zevke dönüştürebilir. ama bu genel kabul edilemez. aynı kırbaç olayı gibi. kırbacın verdiği acıyı çok nadir kadın cinsel zevke dönüştürür. genelde kadınlar idrar kesesine baskıda işeme hissi duyar ve cinsellikten kopar ve kurur.
      sen şu aşağıda koyduğum uzmanların anlatımı olan linklere göz at bir şeyler öğren

www.uzmantv.com/cinsel-tatmin-acisindan-penis-boyu-mu-yoksa-kalinligi-mi-onemli

rehber.uzmantv.com/penis-boyu-ile-kadin-orgazmi-arasinda-nasil-bir-iliski-var

www.uzmantv.com/klitoral-ve-vajinal-orgazmin-farklari-nelerdir

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Kadini doyuran her penis idealdir,

0|0
    0|0
  • 50 cm

0|0
    0|0
  • 15-16 iyidir

0|0