İnsan sevdiği ile herşeyi yaşamak zorunda mı?

Burda o kadar çok soru çeşidi görüyorum ki.Sevgilisiyle herşeyi yaşayan o kadar çok kişi varki.

İnsan sevdiğiyle cinsellik yaşamalı mı, yoksa sadece dışarda el ele gözgöze takılıp sonra herkes evlerine mi dağılmalı?

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• bunu sorduğuna göre sen fazla birşey yaşamamışsın gibi görünüyor. çünkü yaşayanlar kendilerini haklı çıkarmak için "mutlaka yaşanmalıdır, olmazsa olmazdır, yaşamayanlar başka şekilde yaşıyordur" vs konuşuyorlar, henüz başka cevap yazılmamışken yazıyorum ama bu yukarda dediklerimi diyen bir sürü insan olacaktır oradan cıkarım yapabilirsin.

benim cevabımı soracak olursan , insan sevdiğine kıyamaz, herkes herkese kıysa bu sadece et tüketmek olur ve insanları yalnızlık, mutsuzluk,huzursuzluk gibi şeylere iter. 9 aydan beri süregelen ilişkimde kız arkadaşımla bunu ileri götürmüş değilim. çünkü ileri giderse mutlaka bir gün araya sogukluk girer ya da biter. evliliğin ciddiyeti azalır. eğer kız benden önce insanlarla bu şekilde ileri gitmişse çok afedersin birilerine masturbasyon konusu olacağından erkekliğime yediremem ve soğurum. haliyle de ayrılırız. aksini söyleyen erkek zaten yalan söyler. nikahta keramet olduguna inanıyorum ve seven erkeğin , kızın, evlenene kadar hiçbir yoldan ilişkiye girmemeleri gerektiğini destekliyorum. kızlar açık gözlü olsun kendini kullandırmasın, erkekler ise sabretsinler, birine helalim demek, çok şey ifade etmeli.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Günümüzde herşeyin rahat olduğu bir çağ takınıyoruz. Buna kimse itiraz etmesin . Dinimiz nede atalarımızın peygamber efendimizin soyu zamanındaki ümmetlerinden hiç bir şey artık söz konusu hale bile gelmiyo desem yeri . İki Allah kelamı yok artık . Toplumun gözü git gide boyanıyo yeni nesil ve teknoloji o boyayı kabartıyo ve o kadar anlamsız bir taplo cıkıyo ki bunun kimse farkında değil o taplonun ressamı ŞEYTAN . SİZİN NEFSİNİNİZ BURNUNUN DİBİNDE SOLAN ŞEYTAN... Sende sıkışmıssın yapma ...Önce Nefsini tanı Sonra Şeytanı tanıcaksın zaten sonra da toplumun içindeki insanlasmıs seytanları ... ;)

0|1
    0|0
  • canın nasıl istiyorsa öyle yasa. kime ne ?

0|0
    0|0
  • Eğer karşımdakini seviyorsam ve onun sonrasında rahatsız olacağı bir şey ise asla ama cinsellik yaşanınca bir yerdede işin heycanı azalıyor sonrasında sahiplenme duygusu kıskanma duygusu azalıyor gerçekten bence seviyorsak gerçekten acele etmemek en iyisi.

1|0
    0|0
  • Eger ikiniz gönul eglendırme niyetindeyseniz

bu dedigin dogru

ancak cinsellik vucudun dogal ihtiyacı

bu evreye geciş ancak evlenince olmalı.

1|0
    0|0
  • cinsellik ayrı mesele cinsellik bencillik demektir çünkü kendini tatmin ediyorsun karşı tarafı kullanarak eğer gerçekten seviyorsun onu kullanmayı düşünmezsin bile...

1|0
    0|0
  • Sevdiğime bakmaya bile kıyamazken

onun en değerli çeyizini benim almam delikanlı kimliğime uygun düşmez.

Ona sarılıp sıkıca bağrıma basıp saçlarını okşasam bu bana yeter.

1|0
    0|0
  • her türülü fantaziye açık olmalı insan,seviyorsarsanız karşılıklı her şeyi yapın mübahtır,sonu evlilik olmasada olur

0|0
    1|0
  • Eğer evlenmek ve ciddi düşünmek istersen ve onun sana hissettirdiklerine inanırsan yaşamlısın bu sizi daha da çok birbirinize bağlar benim şahsi düşüncem

0|0
    0|0
  • bir erkek olarak,cinsel ilişkiye girme derim.

0|0
    0|0
  • aahlak sınırlarını asmamak gerekir

0|0
    0|0
  • sevgili ile yaşanacakların spontene geliştiği kanısındayım.. sal gitsin bence.. :)

0|0
    0|0
  • Hayatını yaşamaya bak, takılma böyle şeylere.

0|0
    1|0
  • yaşarsa güzel olur

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• evlenmeyi düşünmüyorlarsa yaşamalı...ama evleneceklerse gerdek gecesine bırakmalı...yaşayış tarzlarına bağlı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...