Aseksuellik hakkinda?

Aranizda aseksuel olan var mi? Aseksuel oldugumdan suphelenmeye basladim ama biriyle konusmamda fayda var sanirim. bir de bunun uzerine kitap falan var midir?

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Hızlı adımlarla aseksüel olma yolunda ilerliyorum. Gerçekten soğudum artık hep benzer insanlarla aynı saçma sapan diyalog ve yaşananlardan.

1|1
    0|0
    • Ayni durum bende de var. Iki cins de bana cok bos geliyor ne biliyim

• kıtap okuyup kafanı karıstırmana gerek yok bu bir beden vücut seçimidir yani çok takılma ayrıca her insan belli bir zamanlarda aseksüelliğe yönelebilir.

1|0
    0|0
    • Gecici bir durum olabilir yani?

• Boyle bir tercih istemiyorum ki

• alt beyinden kastim buydu zaten, alt beyin senin hukmedemedigin kisimdir ic gudulerinin oldugu bolum yani, bu zamana gorede degiskelik gosterir zaten

• Vardır mutlaka

1|0
    0|0
  • Yaaaa hiç sorma eşim aseksüel ve çok kötü benim için... konuşmak istersen çok isterim... çünkü hiç geçmiyor

1|0
    0|1
    • Esin aseksuelse niye evlendiniz

• Çok zor... anlatabileceğimden daha zor.. peki sen aseksüel misin ya da neden sordun? Mesaj atabilirsin konuşmak istersen

• Oyle oldugumdan şüpheleniyorum, cinsel ve ask yonunden kimseden hoşlanmiyorum

• asexsüel değilim ama 3 senedir kendimi tutan birisiyim sorun nedir

1|0
    0|0
    • Ne kiza ne de erkege karsi hicbir sey hissetmiyorum. Şüphelenmeye basladim acikcasi

• Umarim😕

• Kendimden biliyorum merak edecek bir durum yok

• Nasıl yani hiç istek yok mu

1|0
    0|0
  • Vardir

1|0
    0|0
  • hiç bir şey hissetmiyormusun

1|0
    0|0
    • Hayir

• hımm zor bir durum sanırım ama sana sunu önerebilirim hiç p*rno izlermisin ya da istersen özelden yazısabiliriz

• Hormonal

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...