Genital bölgenin renginin koyuluğunu gidermek için limon etkili midir? Deneyen var mı?

Gizli Üye
Ben bir hata yaptım. Bikini bölgesini kendim ağda ile aldım ama genital bölgeye ağda yapamadım canım çok acıdı ve jiletle aldım oradaki tüyleri. Zaten tenim de esmer, o bölgede kahverengi bir renk oluştu. Gönül isterdi pespembe olmasını ama.. Araştırdım bu renkten kurtulmanın yolu nedir diye limon suyunu öneriyorlar. Ama bu doğru olur mu? deneyen var mı? zararları nelerdir?
Genital bölgenin renginin koyuluğunu gidermek için limon etkili midir? Deneyen var mı?