Akinti neden olur?

2 gundur farkettim ki cok fena akintim var neden olur usutmekten falan mi?

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• pis kokulu ve renkli ise (süt kesiği gibi beyaz, sarı, kahve rengi ya da yeşil renklerde) patolojik akıntıdır. pis kokulu derken çok iğren aşırı ağır koku diyorum. mikrop almışsınız temizliğinize dikkat etmemişsiniz demektir.

kokusuz şeffaf akıntı ise fiziksel akıntıdır normaldir. bu akıntı normalde kokmaz ama terle karışınca hafif pis kokabilir. ama ağır koku değildir.

patalojik akıntı tabir yerinde ise balık ölüsü gibi kokar. leş kokusu gib

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bel ağrısı varsa iltihaptır aman doktora görün ben yürüyemiyordum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• En mantıklısı bir doktora görün fıstık... Buradan alacağın yanlış bilgiler belki ciddi bir hastalığı geciktirmene sebep olacak.

0|0
    0|0
  • Ben bilmem olmayan esim bilir

0|0
    0|0
  • www.linakadinsagligi.com/.../vajinit-ve-vajinal-akinti-nedenleri
    Burada yazıyor bacım okursan anlarsın

0|0
    0|0
  • Bence kimse bildiğinden yorum yapmamış bir doktora görünsen iyi edersin

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun doktora gitsen

0|0
    0|0
  • Büyük ihtimalle soğuk almışsındır o da etkilemiş olabilir. Ama tabii ki bunu en iyi doktor bilebilir biz sadece tahmin yapabiliriz obsesikhatunncum. Doktora görün en iyisi :)

0|0
    0|0
    • Ya sevmiyorum diktor neyse

• Evde yapabileceğin şeyler hakkında pek fikrim yok :( Durum ciddi olabilir ayrıca.

• bende akıntı olmadığı için bilemicem

0|0
    0|0
  • Doktora gitmelisin ;)

0|0
    0|0
  • doğurganlık dönemin olmasın bu?

0|0
    0|0
    • Adeti mi diyorsun
      Anlamadim pekte adet degil
      Bu ozur dileyerek soyluyorum kahverengimsi bir aivi

• Evet kahverengimsi

• adet günün yakın mı diye sormuştum, yakınsa onla alakalı olabilir. onun dışında yorum yapamayacağım, istersen doktora görün

• Ya üşütmüşündür ya da mantar olmusundur aktifsen belsoğukluğu olabilir önlem almazsan ve sürekli devam ederse kansere bile cevirebilir dikkat et

0|0
    0|0
    • Mantar oldugunu nerden anlarim?

• Zaten mantar kasıntısı olsa parmağını içine sokup kasıyasın gelir cok ilerlerse. İç dudaklarda hiç kasıntı yoksa ya mantarın cok yeni baslamıştır ya da üşütmüsündür. Dediğim gibi temiz tut ve hava aldıracak pamuklu iç camasırları kullan

• Sen kesin mantar olmusun şimdi hatırladım 9 günce deliğimin etrafı kasınıyor demiştin :) Doktordan utanıyorsan eczaneye git. Ama bakire olduğunu söyle içe sokulup sıkılan kıremlerden vermesin bedavaya. Hala gecmedi ya ihmal etme sakın bak kısır olursun sonra

• üsütmekten veya enfeksiyondan geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Peki bu akıntı da koku var mı?

0|0
    0|0
  • kokulumu kokusuz mu canım

0|0
    0|0
  • anladım bişi deyil.. çeşme olsa derim conta patlamış..

0|0
    0|0
  • Akıntı olmasi normal değil mi

0|0
    0|0
  • Senin vajinada sorun var diyorum ben git doktora geçendede deliği n çevresi kaşınıyordu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Üşütmeninde etkisi var isteklide olabilirsin

0|0
    0|0
    • Ya istek durumu evet vardi o anda ama bu kahverengimsi bir akintiydi

Yükleniyor...