Bel soğukluğu neden olur ve belirtileri nedir?

En son 4 ay önce cinsel ilişkiye girdim. prezarvatif kullandı erkek arkadaşım. son 3 aydır belim hergün ağrıyor, adetten 6-7 gün önce kanamalarım başlıyor ama adet kanı değil. ilk ilişkim bir sene önce olmuştu bu kanamalar o zamandan beri var, ama bel ağrısı son 3 ay oldu. kasıklarımda ağrıyor. Sigortamda problem olduğu için doktora gidemiyorum. Ne yapmalıyım arkadaşlar, doktor nasıl muayene ediyor. bakire olmadğımı söylemeli miyim? çekiniyorum da :(

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• O hastalığın adı bel soğukluğu sadece, aslında bel ile öyle bir alakası yok :) bel ağrısının sebebi senin başka ortopedik rahatsızlığın olabilir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• çok ilginçsiniz inan. akıl erdiremiyorum.

bir insanın en riskli, en korkacağı, hayati riskleri olan en pis ortam cinsellik ortamıdır.
    insanın 3 kimliği vardır. 1-normal sosyal ortam kimliği, 2-cinsel ortam kimliği, 3- alkollü halindeki kimliği
    alkollü ortam kimliği gerçek kişiliğini yansıtan gerçek kimliğidir. cinsel kimliği de alkollü halindeki gibi gerçek olan insanlara yaklaşımını özetleyen kimliğidir. ama normal haldeki kimliği sahtedir.

siz gerçek kimliğini bilmediğiniz bir insanla mikrop almaktan tutun sapık oluşundan ölüme kadar olan riskli bir ortama yani cinsel ortama rahatlıkla keyifle çekinmeden giriyorsunz.
    hastane ve doktor ise en güvenilir taciz edilmeyeceğiniz cinsellik olmayan ve sağlığınıza kavuşacağınız güvenli bir ortam veeeee siz bu güvenilier ortama girmeye çekiniyorsunuz.

siz şaka mısınız?

ayrıca sen gonore olduğunu ne biliyorsun. gonore teşhisini neye göre yaptın.

0|0
    0|0
    • netten baktım belirtilerine bendeki belirtiler ile uyuyor, bende zten öyle olduğumu değil acaba olabilir miyim diye düşündüm bu bir. ikinciside sadece sevgilimle yattım başkası ile değil.

• O zaman sevgilin sade senle değil pis kadınlarla yatıyor. Sana da onlardan mikrop taşımış

• Şunu unutma. Geciktirirsen rahimi riske sokarsın anne olamazsın. Acil doktora git. İlişkiyi de kes

• Tahlille belli olur belsoğukluğu. Başka sorun varsa sorabilirsin.

1|0
    0|0
    • Sonuçta korunmuşsun. Korunduğun için sana bulaşmaz. Başka birşey olabilir bence.

• hayır ona bu durumdan bahsedersem benden çekinebilir, zten onun bu tarz sorunları olsa bilirdim

• bence başka birşey senin dediğin. şimdi çıkmam lazım. sonra görüşürüz yine. bazı önlemler alman gerekli onları anlatırım sana. hoşçakal

• Hekimler senin bekaretinle ilgilenmez sağlık anlamında ne problemin olduğu ile ilgilenir. İşin parasal kısmını bilemeyeceğim ama her yetişkin kadının bir jinekoloğu mutlaka olmalı. Bel soğukluğu vajen ve çevresinde döküntü yapar. Bazı kadınlarsa hiç renk vermediği de olur. Muhtemelen frengi değilsiniz ama şüpheniz varsa test yaptırmanız lazım.

1|0
    0|0
  • Söyle hastalık bulasmıs olabilir kim bilir

1|0
    0|0
  • belin ağrıması değil bel soğkluğu sürekli uyrı halinde boşalıyorsun

1|0
    0|0
  • var bir sıkıntı

1|0
    0|0
  • anal ilişkiden olur ve ilaçla tedavi olur bana da olmuştu en kısa zamada doktora git

1|0
    0|0
    • normal ilişki yaşadık.

• ya hani gözunu korkutmak gibi olmasın ama sen bir doktora kesin git cannım

• tamamdır teşekkür ederim

• Cok mu sert yapmisti

0|0
    0|0
  • bakir olmadığını zaten anlar anlarda bel soğukluğu çok kötüdür send en devamlı sıvı geliyor mu

0|0
    0|0
    • hayır devamlı olan bir akıntım yok, bakire olmadığımı söylemeden anlayamazlar çnkü soruyorlar bakiremisin değil misin diye ona göre alttan muayene ediyorlar.

• ya erkek arkadaşım evlenmeyi düşündüğüm adam bu , eğer ondan bir şey geçtiyse ben nasıl evlencem onunla :(

• demek onun bir rahatsızlığı var dostum

• Bel soğukluğu yaşıyorsun ve doktora bakire olmadığını söylemeye mi çekiniyorsun, mal mısın

0|0
    0|0
    • bir defa oldu ilişkim , aktif kaşar değilim.

• hasta gizliliği esas ama sisteme yazıyorlar mecburen, ve her doktor onu sistemden görebiliyor. daha önce başıma geldi. doğrusu her detayı yazdıklarını sanmıyorum ama olmadı başka hastaneye giderim bakalım. teşükküler yorum için

• Geçmiş olsun, böyle şeylerde en önce sağlığını düşün diğer konular çok saçma ve gereksiz

• erkekte sürelkli meni akıntısı oluyor, kadının ki nasıl bilmiyorm

1|0
    0|0
  • Atlet giy

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bel soğukluğu belle ilgili değil :D

0|0
    0|0
    • biliyorum o yüzden cinsel sağlıkta sordum farkında isen, netten baktım bel ağrısı oluyor yazıyordu.

• Milletin altına yatmaktan çekinmeyip doktora bunu söylemeye çekinen bir nesil yetişiyor desene asdfghjjkl :D

0|0
    1|0
    • bir dünya sayıp sildim sana. 13 ay önce mecburiyetten evinde kaldığım en yakın arkadaşım tarafından tecavüze uğradım daha sonra hiç kimse ile birlikte olmadım. 6 aydır bir ilişkim var erkek arkadaşım olayı biliyor. bu hatıranın aklımdan silinmesi için ben istedim, bir kere oldu ve bir daha olmadı. okey?

• Hepiniz tecavize uğrarsınız zaten :D 2. yi bile isteye yapmışın zaten ne farkın kaldı diğerlerinden? Boş yapma

Yükleniyor...