Sol testisimde agrı?

Sol testisimde dokununca ağrı oluyor. Mastürbasyon demeyin yaklaşık 1 yıldır var. Doktora da gittim birşey yok dedi. ama bazen dokununca sıkmadan bile acıyor. var mı başına böyle birşey gelen

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Uroloji doktorunami göründün? 18-45 yas arasi erkeklerde görülen en yaygin lanser türü testis kanseridir..
    Testislerini kendin iyice bir kontrol et, agri olan yumurtayla digerinin yüzeylerinde dokununca, dügüm gibi, sivilce, sertlik gibi fark varmi? agriyan testisin derisinde kizariklik var mı , testis sanki digerine göre daha agirmis gibi sarkma varmi?

Mutlaka uroliji doktoruna görün, eger görüdügün doktor uroloji doktoru ise baska doktorada görün.. Dokununca veya dokunmadan agrimasi normal degil..

0|0
    0|0
    • Dokunmadan agrımıyor. Dokununca bazen agrıyor. 2 üroloji doktoruna da göründüm ultrason çektiler gayet normal dediler. Zaten varikosel ameliyatı olmuştum. Ameliyat sonrasında agrı olur diyorlar. Ama olalı çok oldu. Dediğin belirtiler yok.

• Sagligin yerinde ve doktor kontrolü altindasin yapacak fazla birseyin yok. Testislerin haliyle sende biraz has has kabul edip ona göre kendini ayarlayacaksin.. Anlattigina göre durumun baskalarina göre cok daha iyi , bunu kendinde bir arti olarak gör... Bircok testisinde senin rahatsizliktan olmayan erkeklerinde testisleri has has, ben dahi bazen giydigim dona pantolona dikkat etmem gerekiyor..

• Çok teşekkür ederim. İnan bu durum üzüyordu beni. Kimselere danışamadığım için de durumun bu denli genelde sorun olduğunu bilmiyordum. Doktor sadece slipdon giy dedi onu da yapmıyorum. Sıkıyor çünkü.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• varikosel ol bilir

0|0
    0|0
    • Ameliyatını oldum. Ameliyattan sonra oldu bunlar

• 31 çekerken hızlı mı yapıyorsun hayalarına filan elle gidip gelirken sert mi yapıyorsun?
    bide 31 çekmezsen belli şeyden sonra ağrır çünkü testisler dolu olunca ağrı yapabiliyor
    eğer 31 çekerken çok sert hızlı hızlı yapıyorsan ağrır ya da seks yaparken filan.
    Biz erkeklerin en hassas organlardan bir tanesi orası.

0|0
    0|0
Yükleniyor...