KS'da en çok hangi sorunun sorulmasından sıkıldınız?

Bekaret sorunsalının tartışılmasından sıkıldım ben her gün en az 1 soru buradan geliyor .

0|0
10|25

En İyi Kız Görüşü

• Ben eskisi kadar sitede olamıyorum artık ve bir saat önce uyandım ve neler dönüyor artık sitede bilmiyorum :) hangi sorular top 10 da veya neler çok soruluyor artık izleyemiyorum .Sıkıldığım değilde her zaman gündemde olan exler (eski sevgililer) ve onunla gelen dertler ve intikam planları, işte ruslar yabancılara karşı türkler :) ve ona buradan neler söylemek istersin soruları benim yüzümü bir çok kere güldürmüştür ama sıkmamıştır :).O sorular çok yabanı ve hararetli oluyor.Hele hele 14 şubata yaklaşıyoruzya ben o günlere yakın siteye girmim diye dusunuyorum çünki kız arkadaşı ve erkek arkadaşları olmayanlar bir hayli kızgın olacak ve o zamanları burada verilen eksileri ve öfkeyi yaşamak istemiyorum. Hayırlısı olur inşallah

1|1
    0|0
    • Adıma nikime bu fotoların yakıştığını düşünüyorum.Arakna örümcek demek geriside fobi.Belki sende örümceklere olan korkunu yenmem gerek :).Bunca zaman belki fobilerim olduğunu düşünenler aslında nikimin başka bir şeyi temsil ettiğimi bilmiyor :).Oda bende kalsın.Güzel uykular ve güzel paylaşımlar dilerim.

• Bu ara en iyi cevap için teşekkür ederim ama okadar çiçeğim varki alınca üzülüyorum çünki karşılığında bir şey veremiyorum.Ben yazmayı seviyorum.Siz bana bakmayın.Başka güzel cevaplar gelirse başkasına verebilirsiniz.Darılmam ve kızmam.İyi geceler

Erkekler Ne Diyor 25

• doğum gunu yılbası sevgililer gunu cadılar bayramı kabotaj bayramı vs. vs. için ne hediye alabilirim. bayanlar erkeklere saat alsın, erkeklerde bi çiçek demeti yaptırsın işte :D

1|0
    0|0
  • cinsellik bölümüne ne zaman göz atsam multlaka bir anal sorusuyla karşılaşıyorum. Ne anal meraklısı bir milletmişiz.

Birde fantezi sorularına gıcığım. Adam ekran başında tatmin olmak için fantezi sorusu soruyor.

0|0
    0|0
  • bana geri dönermi

onu nasıl etkileyebilirim

bana aşık olmasını nasıl sağlayabilirim

gidip konuşsammı

ha bide penis boyu soruları

0|1
    0|0
  • yeni aşık olmuş gençlerin sıkıntı soruları ve evli insanların evlilik sıkıntısı ilgili sorular. yeni aşık gençler neyse de evlileri anlamıyom. varsa sıkıntı git eşinle, bi büyüğünle ne bilim evlilik uzmanıyla görüş :) bi de kilo saç ve elbise soruları :)

0|0
    0|0
  • neyse susuyorum :D

0|0
    0|0
  • şu mesajı yazdım ne der ,bu mesajı atmış ne demeliyim,faceden silmiş ne anlama gelir,profil fotomu neden beğenmedi, sizce hangisine vermeliyim tarzı sorulardan sıkıldım denebilir

0|0
    0|0
  • Ayrılk sorularından fazlasıyla sıkıldım

0|0
    0|0
  • bütün erkekler böyle mi yhaaaa :(((((

0|0
    0|0
  • ergen gençlerimizin ottan b.ktan mevzulardan ayrılmaları ile ilgili sorulardan

0|0
    0|0
  • Bu saatde kimler online sorusundan sıkıldım :)))

0|0
    0|0
  • en çok sevgilim beni bıraktı ne yapmalıyım bir bu ikincisi de cinsellikte hergün aynı sorular var millet başından geçen yada öğrenmek istediği gerçek anlamda sorular sormuyor farklı amaçlar var :s

0|0
    0|0
  • "ben onu seviooom o beni sevmiyooo napçaaaam" :D

0|0
    0|0
  • ayrılık kategorisi kalksın yeter

0|0
    0|0
  • İnsanları neden saltanat altına alıyorsunuz kendi üyeliği kendi fikri kendi hür iradesi istediğini sorar

0|0
    0|0
  • cınsellık nefretlık geldı

1|0
    0|0
  • aşk meşk geri dönmek :D

0|0
    0|0
  • bekaret bakirlik mastürbasyon sorularından fenalık geldi;)

0|0
    0|0
  • eski sevgılı en cok soruluyo desek

0|0
    0|0
  • Türkiye'yede yaşıyormusun bilmiyorumda.. burası Türkiye :)

0|0
    0|0
  • en sevdiğin pozisyon?

bir de uzanayım istersen!

0|0
    0|0
  • sizce kilolumuyum bıktım yav :S

0|0
    0|0
  • Soru: Boyum 1.70 kilom 60 sizce çekici miyim?

Ben: ^+%&^+%'

0|0
    0|0
  • cinsellik sorulaırnın

0|0
    0|0
  • bekaretle ilgili derdin olmasındandır.. vev bundan utanmıyosun..

0|0
    0|0
  • hayattan sıkıldık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• erkeği \ bayanı etkilemek içinn napılmalı?

burcunuz ne vaya x burcu hakkında ne düşünüyorsunuz?

sevgilime ne hediye alayım?

beni seviyormu ya da beni sevdiğini nerden anlarım?

kızlar bu soğukta çorapla üşümezmi?

1|1
    0|0
  • cinsellik sorularından nefret ederim birde sevgilim beni seviyormu neden böyle yapiyor napabilirim soruları bayiyor

0|0
    0|0
  • türk kızı- rus kızı ve benzerleri

türk erkekleri- italyan erkekleri ve benzerleri sorular

0|0
    0|0
  • sizcce yakışıklımıyım ? sevgilim bana şişkosun dedi napsamki ? aynı sınıftayız sizce benden hoşlanıyomu gibi işkence haline gelen sorular mesela.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Ben guzelmıyım cırkınmıyım sevgılıler gunu soruları dogum gunu soruları vs.

0|0
    0|0
  • "Kiiizlaaar sevgilinizin boyu kac cm olsun istersiniz"

0|0
    0|0
  • Bu saatte neden uyumadınız, kimler online?

0|0
    0|0
  • pipi muhabbti baydı

0|0
    0|0
Yükleniyor...