15 cm penis yeterlimidir? ve sola doğru yönelme var normal midir?

Sorunun Detayını biz vereceksek soruyu sormanın ne anlamı var? Soru açık işte?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Normal ideal boy

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Normal penis eğrileri her insanda farklılık gösteriri ve çoğunun eğridir 15 cm de gayet iyi ülkemizin ortalaması 13.5 cm zaten.

0|1
    0|0
    • p*rno filmlerinde hep büyük olunca hayattan soğuyorum bitek çinlilerinki felan küçük benimkinden O zencilerinkide aşırı büyük. ben şöyle bir 20 cm yeter bana ben 18 yaşıma yeni girdim büyür mü?

Kızlar Ne Diyor 2

• Yetersiz bir boy bence.

0|0
    0|1
    • masturbasyonla boşamla sürem ideal 1.30 saat zorlasam 45 dk ilişkiye girdiğimde aralıksın 8 dk felan yaparım öncesinde sevişme evreside var burdan yırtamaazmıyım?

• Boy yetersiz bence. :D sola doğru eğri olduğu için dahada küçülür ama eğrilik olması güzel

0|0
    0|1
    • daha 18 yaşıma yeni girdim. büyür mü?

• @Seramikan Eğri penis avantajları felan yaz googleye çıkar illa ki neyse söliyim yinede sağa sola daha iyi temas ettiği için vajinada çok daha fazla zevk verir düz penise göre estetik açıdan kötü gözüküyorda zevk olarak iyi bişey :)

• Benim penisim kanca gibi değil Roket gibi düşün ama tam dik değil hafif sola doğru. aslında kökü düz sonrası hafif sola yönelmiş gibi :)

Erkekler Ne Diyor 3

• sola dogru yonelme bır rahatsızlık ürolojiye gidip doktora gorunmen gerek... 15 cm de gayet yeterlı merak etme kardesım

0|1
    0|0
    • Abi ama sola doğru eğrilik aşırı değil nasıl varya. kökü iki cm düz sonrada hafif sola bakıyo aşırı değil Ben sürekli o tarafa doğru yatırdığım için olduğunu düşünüyodum biraz bu tarafa yatırsam düzelir diye

• Kızlar diyoki eğrilik daha iyi zevk veriyomuş?

• gazliyolar seni :) sagligin mi yoksa kizlarin lafimi kac egrinin kac duzun altina yatmis

• Finish çizgisini geçmek için 8 cm yeterli diyorlar sıkıntı yok yani

0|1
    0|0
    • 8 değilde 12 diye duymuştum

• boyut olarak kısaymış. Egrilik görsek olark rahatsız edebılır işlevde problem olmaz

0|1
    0|0
Yükleniyor...