Sorum özellikle kızlara =)

hep erkeklere sorulup durdunuz eşiniz bakire olmasa napardınız veya neden bakire istiyosunuz diye şimdi ben kızlara soruyorum eğer erkeklerdede sizin gibi bekaret anlaşılsaydı gerdek gecesi kan veya farklı bişey gelerek bakır olduğu anlaşılıyo olsaydı erkeklerin o gece bakır olmadığını öğrensiniz napardınız yada sizde çoğu geri kafalı gibi illa o gece bakırlığını ben bozaçam ilk kan vs falan benle olacak dermiydiniz =)) dürüst cevaplar bekliyorum gece gece hem şamata olur bakalım kızlar ne düşünüyo =))

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

• tecrübesiz birini kim neden diye ister bilmem.. sonuç olarak bir ömür beraber geçirmeyi planlıyorsunuz.. ne kadar severseniz sevin cinsellik ve aşk aynı doğrultuda değil.. dokunmaktan haz almadığınız biriyle bir ömür geçirmek işkenceden beterse neden böyle bir istekte bulunur anlayamam.. sonra da sorular geliyor eşimle bakireyken evlendikten cinsel olarak açık değil bla bla.. yazık değil mi karşılıklı mutsuz olmaya.. sonra aldatmalar kaçamaklar.. boşu boşuna yazık olmuş hayatlar

0|0
    0|0
    • kesinlikle katılıyorum buna önemli olan mutlu olmak bencede gerisi boş

• bende zaten her önüne gelenle bu yaşansın demiyorum bişeyler hissetmeden olmamalı diyorum

• arzu bir neden değil ama :) olmamalı

Kızlar Ne Diyor 6

• :)) erkek sonuçta istesende o yaşta bakiri bulunmaz hele o yaşta :D

0|0
    0|0
    • ee yani biz akıllıca olanı yapıyoruz erken yaştan zevkimizi almaya başlıyoruz kendimizi frenlemiyoruz sizin gibi =)

• zor olmuyo olabilir ama güzel şeyler hissetmek varken ne diye frenleyim ki kendimi deli miyim ben bunlar zaten hep toplum baskısı yüzünden oluyo bayanlar hep kendini frenlemek zorunda hissediyo yalan mı =)

• ben şahsen şikayetçi değilim evleneceğim adamla olsn isterim

• Ben bakireyim bakir isterim.

0|0
    0|0
    • bu zamanda bulursan haber ver alnında öpeyim belge vereyim kendine =)

• Durum o kadar kotu mu yahu

• durum aslında kötü değil aksine iyiye gidiyo bence insanlarımız bunun ne kadar doğal olduğunu anlıo insanın vucuduyla istediğini yapmasından daha doğal ne olabilirki vucuduyla zevk almak istiyosa alır yani kimene bu ne diye devlet meselesi haline geliyo anlamıyorum özelliklede bayanlar getiriyo bu hale =))

• Bakire değilse kullanıp atarım işim olmaz.

0|0
    0|0
    • bizde öyle yapalım diyosun yani size gelince gururumuz falan dersiniz ama öyle kullanıp atılmayı yediremezsiniz kendinize bize gelince kullanıp atarım oluyo

• Kızların da ağzından, ellerinden, anüslerinden anlaşılmıyor... =)

0|0
    0|0
    • eet onlardan anlasılmıyo ama sonucta bekaretten anlasılıyo acıkca söylüyorum bizim öküz erkek milleti daha önce kendi yaşadıklarını düşünmeden o gece illa eşi bakire olacak o kan gelecek diye diretiyolar=))

• işte o yüzden ülke anal oral ilişki yaşamış ama vajinal ilişki yaşamamış kız dolu :)

• =))bizim salaklarda olsun bekaretini ben aldım die daha sevinsinler sanki bu durumda o vajinayı ilk kendi görmüş oluyo o kız bunları yaşarken görende görüyo dokunanda dokunuyo ama sorsan bakireydi işte benm eşim derler =))

• İntikam soğuk yenen bir yemektir...

0|0
    0|0
  • hemen babasını arardım mal bozuk çıktı diye :D

0|0
    0|0
    • =)) peki o an sen napardın düşünsene senin herif bakir değilmiş ne derdin ona =))

• kim ırzına geçti die sorardım sonrada gider fururdum o kızı :D töbe töbe saçma ya ister bakir olsun ister olmasın benm olsunda

• allahına kurban senin işte kızda olsa erkekte olsa bunu düşünmeli bence öncesini kurcalamamak lazım insanız sonucta herşeyi yaşamıs olabiliriz kız olsun erkek olsun önemli olan ondan sonrası artık

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...