Vajınada yumurta sarısı Büyüklüğünde. Sertlık beden olur Çok korkuyorum bilgısı olan var mı?

Vajınada yumurta sarısı büyüklüğünde sertlık vardı acıyordu sürekli kendı kendıne gectı. Bugün farkettım başka yerde aynı şekilde bı sertlik daha olmuş oda acıyor neden olur nasıl geçer çok korkuyorum?

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Vajinaninizin tam neresinde? Korkmanizi gerektiren bir durum oldugunu zanetmiyorum, butür sismeler, iltihaplar genelde o böldege tras, yani killar temizlenince deri altinda kalan killar yapar.. Bir yerde sisme oldu gectiyse, zaten önemli kaygi edeceginiz birsey olamaz, cünkü önemli olsa kendiiglinden iyilesmez.

0|0
    0|0
    • Dışında dudak kısmında denebilir. bir yerdeki geçiyo seviniyorum bir bakıyorum başka yerde bir tane daha çıkmış :(

• Ozaman en azindan herhangi cinsel yolla bulasan bir rahatsizlik degil. Bakin önemli bir sey oldugunu, hele hayti bir tehlike oalcak durum oldugunu zanetmiyorum. Ama rahatsizlik iste, bir kadin doktoruna görünmeniz en dogrusu, yani cekinmenize gerek yok, erkekten cekiniyorsaniz, bayanlar var ve onlar öyle seyleri görmeye alisik.
      Yinede burdan yardim etmeye calisayim, distan sadece sertlikmi hisediyorsunuz? sisligin üzerinde kizariklik, kasinti gibi bir durum varmi? bakin vajina bölgesinde killari aliyorsaniz, yine söylüyorum, genelde o yapar, sivilce gibi olanlar patlar ve kil yolunu bulur ama yolunu bulamayan deri altinda siskinlik agri yapar, bir süre sonra oda yolunu bulur cikar, sislikte iner agrida gecer..

• İşte beni korkutan o sivilce tarzında südeğil dışta bişeyde yok sadece sanki içerde bir ceviz var o şekilde bir sertlik çok acıyor bazen kaşıntı falan yok

Erkekler Ne Diyor 9

• muhtemelen yağ besesidir korkma. dokunmazsan kendılıgınden geçer. antibiyotik kullan. ama en önemlisi doktora görün

0|0
    0|0
    • Çekınıyorum doktora gıtmeye

• ozaman eczaneden hafif bir antibiyotik al 15 gun kullan geçer. geçmiş olsun

• Antibiyotik bakaldan alinan seker degil, bilinsizce uzman olmayan bir kisinin kafasina göre kullandiginda insan icin hayati tehlikesi var..

• Doktora görün hemen 😐

0|0
    0|0
  • Frengi olabilir acilen doktora görünmenizde yarar var...

0|0
    0|0
  • sifiliz olmasın

0|0
    0|0
    • Lütfen olmasın Baktım netten ağrısız şişkinlik diyo ama benimki acıyo

• ilişki-temas yaşamadıysanız sorun yok. Biliyorum işim bu

• O zaman ne oalbilir ki bu sivilce Tarzı dışarıda değil derinin Altın'da bir sertlik var 3 gün falan oluyo sonra geçiyo bir bakıyorum başka yerde çıkmış :(

• doktora görün ne olur olmaz burada nasıl anlayalım

0|0
    0|0
  • Doktora git... Kıl dönmesinden dolayı olabilir.. Ağda seçeneklerini gözden geçir..

0|0
    0|0
  • Kadin dogum uzmanina bir gorun istersen

0|0
    0|0
  • dpktora gitt

0|0
    0|0
  • Vajina kanseri olmuşsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0