Sevgiliye hediye prezervatif?

2 yıldırr birlikteyiz ilk defa cinsellik yaşamaya başladık. 14 şubat için de bir otel planımız var. Ben hediye olarak bir kutu prezervatif veya tÀnga almayı düşünüyorum. Üzerine de seksi bir not ile birlikte. Sizce nasıl bir hediye olur bu? Tahrik olur musunuz böyle bir şeyle

0|0
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• Tahrik olunmazmi boyle bir hediyeyle? Tabiki olunur.

0|0
    1|0
    • Supersin ya nihayet samimi bir cevap geldi :) burda herkes ahlak bekcisi olmus

• Her zaman samimi cevaplar veririm ne olursa olsun.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 19

• et ete değecek felsefesinde yaşamaktayım.

2|0
    1|0
  • 1 ay sonra nasıl olsa seni bırakacak. boşa masraf yapma bence

2|0
    1|0
    • Tanga yine bana kalir iste bosa degil :p

• iyi güzel. sorun yok ozaman. yeni sevgiliye giyersin. o lmadı daha yenisine. zaten el oğlu giymene fırsat vermez sana ömür boyu gider .:)

• ne tangası yaaa adam napcak onu insanın götünün arasına girdikçe rahatsız olur insan sürekli götünle oynar toplum içinde...prezervatif alacağın gece ilişkiye hazır ol o zaman.

0|0
    0|0
  • Sizin yaşadığınız aşk mı şimdi ? Burada olsanız yüzünüze tükürürdüm ama siz nasıl olsa onu da anlamazdınız. Aşkı bacak arasında aramayın.hayat sizin ama yazık yapmayın. Herşeyin yeri zamanı var.

0|0
    0|0
    • Yuh amma abaarttin yaa :) sanane kardesim yeri ve zamani uygun ztn 14 subattan daha iyi bir zaman veya romantik bi otelden daha iyi ne olabilrki. Eger kastettign evlilik onccesi seksin kotu olmasi ise bu da tercihtir yargilamak sana dusmez ya soruya cevap verirsin ya da vermez gecersin

• Erkek arkadaşın sokacağı yeri şaşırmış beynine sokmuş anlamıyorsun beni. bu bir tercih değil aptallık benim gözümde sen ne dersen de. Cevap vermek zorunda değilsin okur geçersin

• Surda alt tarafi oturmus ks'de cinsellik sorulari yanitlayan bir adamsin neyi elestiriyorsun anlamiyorum ki:)

• siz bole bir hediye almayın .kendinize seksi bir iç çamaşırı alın .eğer planınız varsa gerekli olacak .sizin onu hediye ile tahrik etmeye ihtiyacınız yokki .

0|0
    0|0
    • Hediye ile tahrik degil de seksi bir seyler olsun istiyorum unutmasin bu hediyeyi mesela.

• sakın alma. Tamam seks için çağrışım filan yapsın filan diye düşünüyorsun ama bana alsan direk soğurum senden. Biraz ciddi birşey olsun ki sevişmenin aşktan geldiğini anlayın. hayvan gibi sevişerek alacağınız zevkten daha iyisini alırsınız zaten

0|1
    0|0
    • Ne alicam ozmn yaa hediye kalmadi butun herseyden almisim bu zamana kadar degisk biysler olsun istiyorum :(

• Igrenmis bu

• hayat. kullanmayı isteyen ok insan var. sen yinede bir sor ablacım :)

• asla tahrik olmam,öpüp alnıma koyarım tangayı ,nede olsa yardan gelmiş bir hediye...kahrolsun Medeniyet

0|0
    0|0
    • En azindan medeni cikti der mutlu oluruz bi de :)

• evet evine gondermeyi unutma. alici ismine de yanlislikla annesinin adini yaz

0|0
    0|0
  • Sakın Otel'e Gitmeyin Benden Söylemesi

0|0
    0|0
    • Neden?

• Evet kontrol yok merak etme sen

• Tatlım Ne Umrumdasın Ne değilsin Yakalansanız Tikime Yakalanmasanız Dikine Ben Sadece Akı Verdim Yardım İçin Gerisi Sana Kalmış Bunun Bana Bir K�r'ı Veya Zararı Yok ki Kafana Göre ;) Oki

• dondan tahrik olsam kompedanda çalışmazdım (:

0|0
    0|0
    • Demirden korksak trene binmezdik didyosun yani:)

• aynen öyle hatta don görünce kusasım geliyor en iyisi donsuzluk :D

• basit numaralar bunlar :)

0|0
    0|0
    • Daha iyi bi fikrin vardi ozmn :) ogrenebilrmiyim

• Elestiriyorsan dogru yolu da gostermelisin ama neyse :)

• sen fikrini söylersin bende yerine koyup düşünür cevap yazarım ama bi erkeğe karşı ne hediye alabilirim hemde tahrik felan bunları düşünemem :D

• link condom ile hastalıklara dur diyin.

0|0
    0|0
  • olmam açıkçası.

tanga giymesi lazım gelir zaten.

prezervatifsiz de olmayacağına göre.

ikisi de ihtiyaç.

0|0
    0|0
  • çok iyi ya :))))

0|0
    0|0
  • biri bu kızı tatmin etsin :D

0|0
    0|0
  • tanga garip ama prevtf olabilir etkiliyci

0|0
    0|0
    • Ikisini birlikte alsam :)

• olabilir ama güzel bir not yaz bunu benim üzerimde görmek istermsn gb

• Evet oyle birseyler yazicam uzerine :) tesekkurler

• Tahrik olmayız da aksiyon olur işte.

2 prezervatif 1 tangaya tahrik olacaksak işimiz var.

1|0
    0|0
  • tangaya evet prezervatife hayır

0|0
    1|0
    • Neden?

• Hmm bu acidan bakmamistim olabilr

• penis peşinde bi kız yani hoş değil kız dediğin narih hasas kırılgan bıtbıtı olmalı:)

• bu çpcuk seni tatmin edememiş, gelip burda zırvalamaya başlamışsın.. sen kendine bi vibratör al bence

2|1
    1|0
    • Hmm ilginc bi hediye olurdu :)

• işini göremiyosan ben yardımcı olurum.. genelde tatmin edilememiş kızların psikolojisi bozuluyo böyle senin gibi..

Kızlar Ne Diyor 5

• çok saçma ve iğrenç ..

0|1
    1|3
    • Ilginc

• Superrmis yaa sevdim bunu :) tesekkurler

• en az senin kadar iğrenç hem de

• 4. Yılım Türkçe öğretmenliği okuyorum bu kadar dolaylı yoldan gel s...k beni diyenini ilk defa gördüm :)

0|3
    0|0
  • Kulağa hoş gelmiyor

1|0
    0|1
  • buna benzer bir soru sormuştum ve bana prezervatifsiz ilişkiye girmen onu daha mutlu eder demişlerdi.

0|0
    0|1
  • hee tahrik olmaz mı dama bile tırmanır hayatında hiç prezervatif görmemişse tabi:) hele birde üstünde seksi yazı aman allahım her erkeğin rüyası:) hiç üşenme git bir köşede utan böyle hediye mi olur:)

0|1
    0|0
    • Ne almaliyim sence ffikir de ver bari bosa gitmesin:)

Yükleniyor...