Bakire olmadığımı sevgilime nasıl söyleyebilirim ?

Bakire olmadığımı sevgilime nasıl söyleyebilirim ? yardım edin bilmeye hakkı var.

0|0
6|21

En İyi Erkek Görüşü

• daha önce biriyle birşeyler yaşadım diyerek.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• iyi bir düşünce ama söyleyebileceğini sanmıyorum.. bunu dediğine göre erkek arkadaşın bekarete önem veriyor ve bunu duyduğunda seni terkedeceğinden korkuyorsun.. ya da eminsin. ama dediğin gibi bilmeye hakkı var, eninde sonunda öğrenecek.

nasıl söyleyebilirim dersen de, bunu yüzyüze söylemelisin, doktora gitmek ya da başka şekilde onu kafalayıp yalanla bir evliliğe başlamaktansa, dürüst ol giderse de gitsin..

0|0
    0|0
  • Günahını insanlara anlatıp bir de ahirette şahit olmalarına izin verme. Sevgili dediğin nedir ki ya ! Evleneceğin bile muamma. Böyle şeyler için kafanı bozup bunalıma girmeye değer mi ? Tevbeni edip kendini Allah'a karşı affettir insanlara karşı değil. Seni böyle kabul edecek bir adamla da mutlu bir şekilde evlenirsin inşaallah. Allah affetsin gerisi önemli değil...

1|0
    0|1
  • üzülerek söyle

1|0
    0|0
  • Arkadas konusarak demis ama mektup yada mail tarzi biseylede yapabilirsin itirafname tarzinda

1|0
    0|0
  • sevgilinin yerinde olsam zevkin için mi verdin yoksa...ergen kafasıyşa kandırılıp mı verdin derim..cevaba ve sana olan sevgime göre bişey derdim sana..en güzeli sakin sakin anlat bence

0|0
    0|0
  • onun bakireliğe verdiği önemi,bakış açısını ölç.sonrada nabza göre ver serbeti,nabza göre ver serbeti gitsinnn... :)

0|0
    0|0
  • seni her şekilde kabul edip etmiyeceğini sor ona layık olmak istediğini söyle ve daha önce biriyle birşeyler yaşadım gibi bir cümle kur bence :D ben olsam öyle bir açıklama isterdim

0|0
    0|0
  • Güzel birşekilde karşına al olanı biteni anlat.

nasıl konuşacağını ne tür cümle kuracağını ben söylemeyim ayıp olur herhalde

0|0
    0|0
  • ciddi diyilssen sölemek zorunda diyilssin ki ciddi olsanda almaz seni zaten sölersen daha kötü olur sürekli ilişki için zorlar seni...

0|0
    0|0
  • öncelikle bekaretini nasil verdin ondan bi bahset bi de sevgilin nasil karakterli biri

0|0
    0|0
  • onu sarhoş et onunla ilişkiye gir sabah ayılınca kızlıgımı bakireligimi sen aldın dersin

1|0
    0|0
  • Eve at :) Ya da git :)

0|0
    0|0
  • hemen ver ona ..verdiğinde anlamış olacak :))

0|1
    1|0
  • Konuş bacım.Ne utanıyon erkek arkin değil mi ? söyle

0|0
    0|0
  • Konuşarak.

0|1
    1|0
  • Şahidini getir o anlatır..

0|0
    2|0
  • ee söyle direkt nolacakki

0|0
    0|0
  • bakire değilim de. bişi olmaz

0|0
    0|0
  • Sevgilim bakire değilim de :D

0|0
    1|0
  • yaparken düşünmedin söylerken mi çekiniyon?

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• sorsun ondan sonra söylersin soru yoksa cevapta yok. Çokmerak ediyorsa olayı kurcalar zaten.

0|0
    0|0
  • al karşına konuş ama sakın telefonla mesajla yapma. Ik mık yaparsa zaten senin için doğru kişi değildir

1|0
    0|0
  • Bunu bilmeye onun hakkı var ona bunu söylemelisin nasıl oldugu önemli değil. bir sekilde ama kesinlikle söylemelisin

0|0
    0|0
  • bunun bi yöntemi yok ya pat diye söyle

0|0
    0|0
  • "askim ben bakire degilim" okadar basit

0|0
    0|0
  • doğaçlama yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...