Kızlık zarini nasıl gorebiliriz?

kızlar siz hiç baktınız mi aynada en rahat nasıl gorebilirim hangi poziyonda? lütfen alakasız yorumlar yazmayin

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• o zarı ne olarak düşünüyorsun sen

1|0
    0|0
    • nasıl dusungumu söylememi beklemiyorsun heralde sen nasıl dusunuyorsan bende oyle

• cevap için tsk

• önemli değil

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Tatlım aynanın karşısında bacaklarını açıp vajina dış dudaklarını parmaklarınla aralarsan kızlık zarını rahatça görürsün. 3-4 cm içinde büzüşük bir et parçası göreceksin, sanki hiç deliği yok gibi görünür genelde. ortasında ve etrafında açık renkli bir doku vardır.

2|0
    0|0
  • aynayı koy aç backalarını ve ıkın

1|0
    0|0
  • Ac bacaklarini koy onune bir ayna.. ikiyede ayir o gordugun zar iste.. ben ugrasmam diyosan birini bul o yapsin kameraya ceksin hatirada olur.. ilerde bakip bakip bir ara ben boyleydim elin adami ne hale soktu dersin..

0|0
    0|0
  • Kendin göremezsin.

0|0
    0|0
  • Yana doğru iyice açman gerek

0|0
    0|0
  • Kızlık zarının yapısı kadından kadına değişir. Esnek yapıda zar da var yani cinsel ilişki ile bozulmuyor.

0|0
    0|0
    • bunu biliyorum ki ztn soruyla ilgisiz cevap

• Aynayi yere koy, ozerine cis yapiyor gibi pozisyon al. Ellerinle dudaklari tit iki yana arala. Deligin girisnde ki zardir

0|0
    0|0
  • Bacaklarını aç aynayi tut belki gorunur

0|0
    0|0
  • içeride nerden göreceksin

0|0
    0|0
  • bu konuda yardımcı olurum burada 4 kişiye yardımcı oldum istersen buyur gel

1|0
    1|1
    • buraya yaz ne yazacaksan

• bacaklarını iyice ayır orayı temizle ama önce sonra altına ayna koy bak görmezsen tel ile resmini çek bak görürsün

• ısık tut :)

0|0
    0|0
  • ne bilek bizde öyle bişey yok :D

0|0
    0|0
  • tuvalete oturur gibi otur bacaklarını iyice arala, altına ayna koy ve görmeye çalış..

0|0
    0|0
  • görüp ne yapacan canım, şüphen mi var kendinden

0|0
    0|0
    • belki merak ettim belki suphem var soru olarak sorduğumun cevabını biliyorsan cevaplarsin bilmiyorsan da saçma şeyler yazmaya gerek yok

• doktorluğu gebelik okumadık canım :D
    gördüğüm kadarı doğum yapar gibi ayaklarını ayırıp doktorun elindeki vajinayı genişleten bişey var onunla genişletip içine bakıyo bu senin yapacağın iş değil canım :D
    siksinler soruyu bize sor bide gelde zzzzz yok mu diyen çıkmadı :)

0|0
    0|0
  • Büyük ayna karşısında sırt üstü yatıp eline büyüteç alacaksın :)

0|0
    0|0
  • aynını önünde vajinanın aç iyice bak beyazımsı incecik zarı görürsün

0|0
    0|0
  • internetten bak illaki vardir ordan anlatildiği gibi uygula ve bir sonuçlar elde edeceksin eminim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ayna ile bakınca gördüğün deliğine etrafını saran etler zar zaten bakınca göremezsiniz diyenler halt etmiş

1|0
    0|0
    • yukarıdaki delik idrar deliği değil mi ben öyle okudum netten.. aşağıdaki deliğin orada mi olmalı anlamadim ya : //

• İstek yolla canım

• mesaj atamiyorum

Yükleniyor...