Bel soğukluğu ile ilgili?

bel soğukluğu testi ne kadara yapılıyor özel hastanelerde? devlette ne kadar sürede belli olur? bir de doktora direk bel soğukluğu testi yapılmasını istiyorum mu diyeceğim? tedavisi çok masraflı mıdır?

Güncellemeler:
bilen varsa yardımcı olsun lütfen?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Akıntın var mı?

0|0
    0|0
    • Evet ama hep olur

• Şöyle yap. Enfeksiyon hastalıkları bölümüne git. Hıv, hepatit a, b , c stfiliz ne kadar hastalık varsa baktır. Ücret ödemezsin devlet ya da üniversite hastanelerinde.

En İyi Kız Görüşü

• o ne oluyor ki benim de belim ağrıyor uzun zamandır öyle bir şey mi acaba :o

0|0
    0|0
    • ay içim içimi yiyo zaten git başka yeri trolle hoşt :(

• ay yok buralar hep seks yanlış gelmişsin :(

• ondan da olabilir :( ayyy hofff

Erkekler Ne Diyor 10

• nereden kaptın bel soğukluğunu

0|0
    1|0
    • yaklaşık bir buçuk hafta önce birlikte olduğum kişinin akıntısı varmış. ben de garantiiye almak istiyorum açıkçası

• Akdkskdkdk tutmayin kucuk enisteyiii

• Keşke seni tutsalarmış da önüne gelenle yatmasaymışsın.

• yanma ya da kaşıntı çoktan başlamalıydı.. yaklaşık 1 hafta kuluçka süresi vardır zaten senin 1 buçuk hafta olduysa korkmana gerekte yok kanım ca... ama doktora gidip tabiki direk konuşabilirsin özgür bir ülkedeyiz sorguya çekecek değil ya, şüpelerim var falan desen kafi dir ;) idrar tahlili yapar öğrenirsiniz

0|0
    0|0
  • Herkesle yatılmaz ki hem bel soğukluğu erkeklerde olur bayanlarda hiç duymadım

0|0
    1|0
  • http://www.jinekolognet.com/frengi.asp
    Okuyunuz. Bir kan tahlili ile anlaşılır. Korunmasız seks yapmayın...

0|0
    0|0
  • Sosyal güvencen varsa para vermezsin. Olsa da çok değildir. Ama doktor önce şikayetlerini duymak ister. Ya da bel soğukluğu olan biri ile yattım dersin direk bakar. Cildiyeye gitmen lazım

0|0
    0|0
  • tedavi pahalı olması doktora gitmeyeceksin anlamına mı geliyor

0|0
    0|0
    • Hayir Ona gore harcama yapacagim

• Bel soguklugu erkeklerde olur diye biliyorum ama bayanlarda oldugunu ilk defa duydum

0|0
    0|0
    • yanlış duymuşsun erkeklerden kadınlara bulaşabilen bir hastalık

• kimde sendemiii

0|0
    0|0
  • idrar kültürü baktırcan 1 hafta 20 günsonra gonore çıkar sarı yeşil akıntı idrarda yanma-- ayrcıca diyer enfeksiyonlara baktır - frengi (sifiliz)-- hepatit b hepatit c hiv aids baktır cybh testleri yaptır belsoğukluğu tedavi var

0|0
    0|0
  • tedavisi erkeklerde 2 igne ve 1 kutu hapla. kadınlarda da pek maliyetli değildir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...