Bazi erkekler neden neden neden!!!

neden bazı erkekler, kendi bekaretinin değil de kadının bekaretinin derdine düşüyorlar? Neden bir erkek bu konuda çok rahatken bir kadının rahat olduğunu görünce şaşkolozlaşıyorlar yadırgıyorlar ayıplıyorlar...? bakire olmayan erkekler olmasaydı bakire olmayan kadınlarda olmazdı diye düşünüyorum, ama nedense sadece kadınlar konu ediliyor...

ama çok şükür her erkek böyle değil yoksa kesin lez olurdum!

Güncellemeler:
bakire olmayan bir insan bakire bir partner istemesi degil bana sacma gelen o yine kisinin ve partnerinin kendi bilecekleri is( kabul eden olur olmaz banane)... fakat ben erkegim bana serbest ama bir kadin yapamaz diye dusunulmesi iki yuzluluk degilmi ?

0|1
10|22

En İyi Erkek Görüşü

• Şu sitede yasaklanmasını istediğim okumaktan sıkıldığım 3 konu var

1.Bekaret konuları

2.Penis boyu konuları

3.Kızlık zarı konuları

yeter yahu işinizmi yok ? (konuyu açan arkadaşım üstüne alınmasın genel söylüyorum, daha çok kızların bekaretini konu yapan arkadaşlara) bi kadını sevdiysem kişiliğini, karakterini ve aklınıda sevmişim demektir, geçmişinde oda benim gibi ilişki yaşamıştır, bakiredir, değildir olabilir ama bundan sonrası önemli, kadına sorulmayacak bir soru :( kadın zaten zamanı geldiğinde konuyu anlatır yada anlatmaz bukadar takıntılı olmayalım, bakir kaç erkek kaldıki bakire kız arıyorlar...

8|1
    3|9

Erkekler Ne Diyor 21

• Her önüne çıkan kız ile yatmayı düşünen ama evleneceği kızında bakire olmasını isteyen erkekler için söylenecek pek söz yok .

Bakire kız istiyorsan uçkuruna sahip çıkıcaksın , kızın sana olan sevgisini kullanarak kendi zevklerin uğruna harcamıyacaksın !

4|2
    0|2
  • Ben de mesela bakirim ama kadınlar bu durumdan hoşlanmayacağını düşünüyorum.Konu da

açtım ama olumsuz bulmuyor kadınlar genelde bakir erkekleri.Herkes aynı değil dediğin gibi.

Bakir olmayanlar bakire de istemeyebilir yani.Genel eğilim öyle değil tabi ama.

1|0
    0|0
    • lafta bakirsin maşallah burdan aldığın cinsel tecrübeyle junior haydar oldun çıktın:)))

• ege güzeli lafla peynir gemisi yürüseydi :))

• Allah katında erkeğede kadınada evlilik dışı ilişki haram.yani eşitiz.gelgelim yaşadığımız toplumda dediğin doğru.yanlış düşündüğün nokta erkek yapıyorsa kadında yapsın demen.doğru olan her iki cinsinde yapmaması.ayrıca erkek çocuklarınıda anneler yetiştiriyor.benim oğlum çok çapkın kaçtane manitası var diye böbürlenen çok anneler gördüm.demekki küçük yaşlardan itibaren böyle yönlendiriliyor erkek çocukları

2|1
    0|0
    • dur dur dur! ben erkek yapiyorsa kadinda yapar demedim sen oyle anlamis olmalisin! Anneleri boburlenirken babalarida benim oglum tam bir serefsiz mi diyor?

• evet evet annelerin yapmasi lazim :) :) :) offfffffff, oflamayi hic sevmem ama zorla oflatiyorsunuz.

• ama bunları konuşmak yinede güzel bişey.birbirimizden öğreneceğimiz çok şey var

• Evet uzak durmalı o erkeklerden. Bu arada her erkek öyle değil diyip genelleme yapmayarak bizleri memnun ettin:)

0|0
    0|0
  • ben bakirim yaşım 26 bu konuda hassasım ilkinin hep özel biriyle eşim olacak insanla olmasını istedim kimseyle oynamadım ve oynanmamış birini istiyorum sanırım bu en doğal hakkım

1|2
    0|0
  • Önceden gençlik hevesine düşmüş olmasaydım bu olayı özel bir kişiyle yaşamak isterdim o zaman laf etmeye hakkım olurdu.Ama şimdi yok haklısın...

Ancak şöyle birşey düşün.Erkeklerin bakir olup olmadığını kim anlayabilir? Ancak kız ameliyat olmadığı sürece anlaşılır.Gebe kalan kadınlardır.döllenen kadınlardır erkekler değil...

0|0
    1|0
    • ben oyle dusunme geregi gormuyorum bence kisinin kendine karsi saygisinin olmasi gerek

• bi dene hayattan daha cok keyif almazsansan bisey bilmiyorum

• ayagini-denk-al bazen herşeyi düşünemiyor insan heleki yaşamadığın birşey çatıp gelince kapının önüne.

• bu konuda ne zaman fikrimi yazsam basıyorlar eksiyi olsun yine yazacağım,ben bakirsem kendimi saklayabildiysem karşımdakindende aynısını beklerim yok değilsem karşımdakinden aksini istemek yani bakire olmasını işgüzarlık ve iki yüzlülükden öte bir yaklaşım olmayacakdır.Buda bana göre değil...

1|1
    0|2
  • Aslında bu sorunun cevabı yıllar öncesine dayanıyor gelenek göreneklere dayanıyor haklısın bişey demiyorum ama toplumumuzda erkeğe herşey mübah diye bakılıyor nerdeyse..Birazda erkeğin kaybedicek bişeyi yok ama bi bayanın var ondan dolayı diye düşünüyorum

0|1
    2|0
    • bayanin kaybi nedir?

• tartisilacak bir konu degilki zaten bir erkek bir kadindan sirf erkek oldugu icin daha degerli degildirki ...

• iyide ben öyle bişey demedim ki kendin çıkarttın bunu şimdi tabiki erkek daha değerli değil düşünüyorum da bayanlar olmasaymış nolurmuş halimiz.hepimizin bildiği gibi evren bi denge üstüne kurulu erkek ve kadında o dengeyi sağlayan bi çift bunu feministlğe götürmenin bi anlamı yok biz erkekler daha değerlidir demiyoruz zaten...

• Hayatındaki en özel insan ben olmalıyım dusuncesi hakim. Bekareti bayanın sadakatinin gösteresi olarak bakıyorlar. Bekaretimi kaybetmeden cinsel demeyim yasamış olabilir. Güvenin işareti olarak düşünülüyor..

Sadece erkekler degil bayanlarimizn cogu da bu konuda hassas bu konuda. Cok agir bir kullananlar da var... Zara bagli hayat yasıyorlar.

0|0
    0|0
  • Hemen kızlar atlamış. Tabi erkeklerinde böyle şeyler hoşuna gidiyor verici kesim çoğalırsa hesabı ama erkekler böyle yazar ve evliliğe gelince derki helal süt emmiş derler buda böyledir ayağa gelmeyin kızlar akıllı olun bence. Çünki siz CONİ soyu değilsiniz. OSMANLI torunlarısınız. Yakışmaz sizlere.

0|0
    1|0
  • sen neden bakireliğe önem veren erkeklere sinirlisin takma kafana boşver sen de buna önem vermeyen 'medeni' biriyle devam et hayatına

0|0
    2|0
    • aklinca benim sorumu saptiriyorsun peki merak ettim simdi sen bakiremsin?

• kafama taktigim bisey degil ama burda cok fazla konu ediliyor ama sirf kadinlarin bekareti konu oluyor yine sorumu saptirmissin

• bakir olmayan bir erkeğin bakire bir kız istemesi bana da mantıksız geliyor ama sanmıyorum ki bir çok kızla cinsel ilişkiye girmiş biri ille de bakire kız diye tuttursun

• öyle düşünen erkeklerde o erkeklere masum görünmek için zar diktiren kızlarda iğrençler.

2|0
    0|1
  • kızlar kendikendilerine mi bozuluyor bozan yine erkek bozulmamış arayan ine erkek :) nasıl olucak o...

0|0
    0|0
  • erkek biriyle yatarsa bişeyini kaybetmez. Ama kız biriyle yattıgında kadın olur bişeyini kaybeder anladın ?

0|0
    1|0
  • bence açıkçası bakir bir erkek bakirebir kız tercih etmeli,beraketi bozulmuş olanda hem bakire hemde kendi gibi.

0|0
    0|0
  • ben nasıl ki bakire bir kız istiyorsam ona da kendimi bakir bırakmış olamaz mıyım yani... her erkek bakir değil diyemezsiniz...

0|0
    0|0
    • her erkek bakir degil diye bisey mi yazmisim ? ben neden gormuyorum bu yaziyi yoksa senmi oyle okuyorsun ?

• hahaha türkcede encok sevdigim 3 kelime "herseyi kafana takma""

0|0
    1|1
  • Böyle yetiştirildik değişmek istemiyorum

0|0
    1|0
  • kingoftheroad Güzel kardeşim senin için sorun olmayabilir ama benim için sorun ben böyle yetiştirildim. Bu sana yanlış gelebilir ama senin düşüncende bana saçma geliyor. Zaten aldığın eksiden belli oluyor en iyi cevap bence bu olmamalı erkek ve kadın ayrı yaratılmıştır belki senin dediğini mantıklı bulabilirler ama bana göre ben bunu mantıklı görmüyorum. Ne olursa olsun kadın kendini korumalı erkekte yapsın demiyorum ama erkeğin yaradılış şekli farklı sen iki hafta mastürbasyon yapma spermler artık taşar büyük tuvaletini yaparken bile penisten dışarı çıkmaya başlar. Ama kadında böyle bir olay yoktur.

0|0
    0|0
  • bence bakir bir erkekle bakire bir kadın evlenmeli

1|0
    0|0
  • çünkü erkek te zar diye bir şey yok bu soruya bir yanıt olabilir mi

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Bir erkek eğer daha önceden zina yapıp bekaretini kaybetmişse bakire bir kız araması Allah katında da adaletli değilmiş. Madem kendileri bu duruma düşmüş, o zaman bu duruma düşen diğer kadınlar hakkında asla konuşmaya hakları yok. Kendisini sadece evleneceği adama saklamış kadınların da hakkı olan, kendisini sadece evleneceği kadına saklamış bir erkektir aslında. Ama tabi, ortamda fazla seçenek kalmadığı için, çünkü çoğu kimse bu konuya dikkat etmiyor, takmıyor birşeyi, bazen denk olmayan durumlar da olabiliyor. Ama adaletli olan, zina yapanın zina yapanla, yapmayanın ise yapmayanla birlikte olması... Herşeyin bir bedeli olmalı. En azından büyük bir pişmanlık bile duyamıyorsa, neden mükemmel olanı umarlar ki...

Evet her erkek böyle değildir. Aslında çoğu erkek böyle değildir. Aslında kadınlara utanma duygusu daha çok yakışır, ama erkeklere de farzdır. Kimi nerde aradığımıza bakıyor herşey. Eğer ki biz disko bar gezip de oradan adam bulmayı umarsak, çok yanılırız. Çok iyi aile evlatları pek popüler olmadıkları için, kısıtlamaları gözlerine geldiği için çoğu kimse kör olabiliyor ve onları farketmiyor ya da işlerine gelmiyor... Nitekim hepimiz insanız ve yarın büyük bir hata yapmayacağımızdan asla emin olmayız... Allah hepimize akıl fikir versin...

1|1
    0|0
  • katılıyorum...

bir erkek bakire bir kadın istiyorsa kendi de bakir olmalı...

3|3
    0|0
  • Kesin 'lez' olurdum derken kullanılan tabir değil. Sanki lezbiyen olmak ikinci sınıf bir şeymiş gibi, eğer erkeklerden umduğunu bulamazsan kullanacağın bir yolmuş gibi. Homofobik yaklaşımların bu sitede sergilenmesi hiç hoş değil. Ama diğer görüşünüze katılmıyor değilim. Daha usturuplu yazılsa daha bir etkileyici olurdu ayrıca.

1|0
    2|1
    • erkeklerden umdugumu bulamamak degilde benim dusuncelerime ortak bir erkek olmasaydi yani bu erkegi bulamamis olsaydim kadinlara yonelirdim , hayat yanliz gecmez ( ben gecirmek istemem ). kimseyi siniflandirmadim her lafin altinda bir fitnelik aramayalim lutfen saptirmayin! eger oyle dusunur olsaydim bunu soylemektende cekinmezdim samimiyetimle soyluyorum benim soylediklerim neyse o baska bi fitnelik arama!

• Helal +1 :). Yazacağım cevap verilmiş çoktan.

• Teşekkür ederim :)

• en çok kandırılan erkekler de bu bakirelik mevzusuna takılanlar oluyor,sevgili erkekler namusun bi zarla eşleştirilemeyecek kadar yüce bi kavram olduğunu,insanın beyninde olayın bittiğini anlayamadınız,o çok takıldığınız zar mevzusu yarım saatte hallediliyor hiç kafanıza takmayın:))

1|0
    0|2
  • Bu bekaret sorularıda beni gerdi ya... artık bekarete falan bakılmıyor o eskidenmiş bitti kapndı o devir.

1|0
    0|3
    • sana göre kapandı, ben neden saklıyorum kendimi hala,

• oda senin sorunun sen kapa kendini mümkünsede acma... aaaa ööff takıldıgın seyee bak burda istersen 40 bin kere bekaret konusunu paylaş başımızı beynimizzi hallet ama yinede senin karsına öyle bir bayan cıkacaksa buna mani olmazsın üzgünüm...

• böle bir konuya daha yorum atmıştım. neymiş kızlar neden bukadar rahatmış. sevmiş güvenmiş yaşamışş tek taraflı değil erkekte bu işin içinde sonuçta okadar güvenmiş sevmiş bekaretini vermiş adam olan adamda sözünde dursun evlensin..! böle problemlerde çıkmaz.

0|0
    0|1
  • bazı erkekler bu bakiremı tamam temiz evlenelım diye dùşünüp..çogu yanlış bır evlılıge adım atıyorlar..tamam sevıyorlarsa kızda bakıreyse ortada sorun yok.aksi halde bir zarla evlenmiş olurlarki.bunun bedelını agır öderler..ruh temızlıgıne baksınlar.mutlulugu ancak öyle saglayabılırler.

0|0
    0|0
  • ikiyüzlülük değil ukalalık...

0|0
    1|0
  • anlamıyorum ben de

0|0
    0|0
  • erkek işte ya:)) düz mantık.. ben yaparım ederim ne de olsa erkeğim ama alacağım kız yapamaz bana ait olmalı kölem olmalı

0|0
    1|2
Yükleniyor...